شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:25 منتشر شده در مورخ: 1399/02/14 شناسه خبر: 1605523
به همت سپاه جوانرود صورت گرفت؛

طنین نوای همدلی جوانرودی‌ها در ماه خدا با اهدای کمک‌های مومنانه

طنین نوای همدلی جوانرودی‌ها در ماه خدا با اهدای کمک‌های مومنانه
نوای همدلی جوانرودی‌ها با برگزاری رزمایش کمک‌ مومنانه به همت سپاه ناحیه این شهرستان در ماه خدا طنین انداز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز مرحله اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری با حضور جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان جوانرود امروز یکشنبه با رمز یا رسول الله (ص) در مسجد جامع جاین شهرستان برگزار شد.

این رزمایش با پشتیبانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) و خیرین شهرستان جوانرود با تهیه 350 بسته معیشتی به ارزش بیش از 100 میلیون تومان و 100 بسته بهداشتی به ارزش بیش از 400 هزار تومان صورت گرفته است.

 

توزیع 350 بسته کمک مومنانه در جوانرود

سرهنگ ابوذر انوری، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در این مراسم اظهار داشت: در مرحله اول این رزمایش 350 بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش 320 هزارتومان با همکاری ادارات و نهادها و خیرین برای توزیع بین افراد نیازمند غیر تحت پوشش نهادها آماده شده است.

وی افزود: سپاه و بسیج به عنوان فرزندان ملت ایران اسلامی ودر راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری برنامه های لازم را برای جمع آوری کمک نقدی و غیر نقدی آغاز واین کمک ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی واز طریق پایگاههای مقاومت بسیج صورت گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود گفت: مرحله دوم این رزمایش در پانزدهم ماه مبارک رمضان و مرحله سوم  نیز در پایان ماه مبارک رمضان توزیع می شود.

سرهنگ انوری بیان داشت: سپاه شهرستان جوانرود قبل از ایام عید نوروز برای این موضوع برنامه ریزی کرده بود و در ایام عید نیز 400 بسته مواد غذایی بین نیازمندان جامعه توزیع شد.

 

جوانرود پیشتاز اهدای کمک‌های مومنانه است

ماموستا ملا احمد فخری ، امام جمعه جوانرود نیز در این مراسم با تقدیر از برنامه های انجام گرفته برای مواسات و کمک های مومنانه در این شهرستان اظهار داشت: این شهرستان پیشتاز در اجرای کمک های مومنانه است.

وی با بیان اینکه رزمایش کمک‌های مومنانه تا نابودی کامل ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، افزود: در تلاش هستیم تا با حمایت از خانواده‌های نیازمند بخشی از نیازها و نگرانی‌های اقشار آسیب پذیر در دوران شیوع ویروس کرونا را رفع کنیم که این مهم نیازمند توجه ویژه خیرین است.

سرهنگ فیض الهی فرمانده تیپ تکاور انصارالرسول جوانرود نیز با اشاره به برنامه ها و اقدامات ناحیه مقاومت بسج سپاه جوانرود در مرحله اول رزمایش مواسات وکمک های مومنانه، گفت: سپاه ناحیه این شهرستان در راستای یاری رساندن به مردم به ویژه در زمان شیوع بیماری کرونا ودر لبیک به منویات مقام معظم رهبری فعالیت های چشمگیری انجام داد که جای تشکر ویژه دارد.

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1605523
ارسال نظر
نظرات