شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/14 شناسه خبر: 1605573
بهزاد فراهانی اعلام کرد:

برنامه های «هفته تئاتر» از هفته آینده آغاز می شود

برنامه های «هفته تئاتر» از هفته آینده آغاز می شود
دبیر هفته تئاتر عنوان کرد: متأسفانه به دلیل شرایط کرونا نتوانستیم هنوز به جمع بندی برای کارها برسیم منتها از هفته آتی احتمالا برنامه هایی در فضای مجازی از تئاتر و پخش نمایش های آنلاین تا قصه گویی و ... را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هفته گرامیداشت تئاتر در هفدهمین دوره خود به دبیری بهزاد فراهانی از هفتم اردیبهشت ماه آغاز شده اما هنوز هیچ برنامه ای از سوی خانه تئاتر برای این هفته تدارک دیده نشده است.

این هفته هر ساله به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز هنرهای نمایشی از سوی خانه تئاتر تدارک دیده می شود اما امسال شرایط به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی سالن ها و مراکز فرهنگی متفاوت شده است.

بهزاد فراهانی دبیر این هفته در گفت وگو با خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس گفت:مدتی است ما یک شورایی تشکیل دادیم و تصمیم داریم برنامه هایی را در فضای مجازی تدارک ببینیم چرا که امسال شرایط به دلیل کرونا متفاوت شده است.

وی در ادامه افزود: از هفته آینده برنامه ها را شروع خواهیم کرد . البته پیش از اعلام برنامه ها یک نشستی خواهیم داشت و بعد از آن برنامه های نهایی را اعلام می کنیم.

فراهانی اظهار داشت: امیدوار هستیم که این برنامه ها طولانی مدت باشد و بتوانیم کارهای خوب هنرمندان را به صورت آنلاین پخش کنیم. بخشی از این برنامه ها شامل تئاتر و قصه خوانی و سایر حوزه های نمایشی خواهد بود که به زودی اطلاع رسانی می شود.

وی در پایان عنوان کرد که این روزها هم مشغول کار و فعالیت در خانه تئاتر است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605573
ارسال نظر
نظرات