شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 18:51 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605596

لبیک به ندای رهبر انقلاب/ کمک‌های مومنانه به سرپل‌ذهاب رسید

لبیک به ندای رهبر انقلاب/ کمک‌های مومنانه به سرپل‌ذهاب رسید
اولین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه به همت سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز , سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری برای یاری رساندن به نیازمندان و افرادی که کسب و کار آنها در این ایام آسیب‌دیده است با برگزاری رزمایش مواسات و همدلی و کمک‌های مومنانه به کمک مردم شهرستان شتافتند.

سرهنگ نوروز اکبری، فرمانده سپاه سرپلذهاب در مراسم توزیع این کمک‌ها اظهار داشت: رزمایش کمک مومنانه درلبیک به ندای رهبر انقلاب اجرا می شود؛ سپاه پاسداران، بسیجیان، خیرین و نهادهای مختلف خصوصا امام جمعه و فرماندار شهرستان دراین رزمایش درقالب گروههای جهادی برای کمک معیشتی به نیازمندان شهرستان اقدام کردند.

وی افزود: سپاه ناحیه سرپلذهاب دراین مرحله به کمک سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تعداد ۵۰۰ خانوار را تحت پوشش قرار می‌دهد و دو مرحله دیگر همزمان با ولادت کریم اهل بیت (ع) و عید سعید فطر انجام خواهد گرفت.

حجت الاسلام حسین مهدوی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسپاه سرپل ذهاب نیز در این مراسم گفت: رزمایش کمک مومنانه در سراسر کشور در لبیک به ندای رهبر انقلاب شکل گرفته است و نیروهای ولایی و انقلابی ایران اسلامی برخلاف اوضاع غرب وحشی بصورت چشمگیری اقدامات کمک رسانی برای حمایت از نیازمندان جامعه را انجام دادند.

وی افزود: ایران اسلامی همواره از بحرانهای مختلف فرصت سازی کرده است این بار نیز از درون بحران کرونا فرصت سازی شده و مدافعین سلامت، گروه‌های جهادی و رزمایشهای کمک مومنانه انجام گرفت.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب، امام جمعه سرپلذهاب نیز در ادامه بیان داشت: رزمایش کمک مومنانه یک اقدام خداپسندانه و یک کار علوی و حسینی است که در شهرستان با تلاش ستاد اقامه نماز جمعه، سپاه ناحیه، بنیاد علوی، خیرین و گروه‌های جهادی انجام می شود.

وی گفت: سپاه ناحیه در مرحله اول تعداد ۵۰۰ بسته موادغذایی جهت توزیع بین نیازمندان و کسانی که در اثر شیوع بیماری کرونا منابع درآمدی خودرا از دست داده اند را آماده و توزیع کرده است.

امام جمعه سرپلذهاب افزود: در لبیک به ندای رهبر انقلاب برای دستگیری از نیازمندان شهرستان بیش از ۶ هزار پک موادغذایی تامین و توزیع می شود که در این بین ستاد نمازجمعه نیز براساس تاکیدات ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برای جمع آوری کمکهای مومنانه اقدام کردند که در ایام ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605596
ارسال نظر
نظرات