شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 20:04 منتشر شده در مورخ: 1399/02/14 شناسه خبر: 1605653
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

برخی مدیران به قانون عمل نمی کنند/ اعمال محدودیتهای کرونا باید شیوه ای باشد که مردم از آن دوری نکنند

برخی مدیران به قانون عمل نمی کنند/ اعمال محدودیتهای کرونا باید شیوه ای باشد که مردم از آن دوری نکنند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید مسؤولان محدودیت هایی که برای بیماری کرونا اعمال می کنند به ساده ترین شیوه ممکن باشد تا مردم از آن دوری نکنند و اثرگذاری داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در سال 99 که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، گفت: تقوا عامل رفع بسیاری از مشکلات است و وقتی انسان به خدا نزدیک می شود، توانمند می گردد و بهتر می تواند از پس مشکلات بر بیاید.

وی افزود: انجام دادن معروف و دوری از منکرات عین تقوا است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ابراز داشت: رعایت مسائل بهداشتی در روزهای شیوع کرونا نوعی تقوا است و باید مسؤولان هم محدودیت هایی که برای این روزها اعمال می کنند به ساده ترین شیوه ممکن باشد تا مردم از آن دوری نکنند و اثرگذاری داشته باشد.

آیت الله حسینی شاهرودی تأکید کرد: مجموعه مردم و حاکمیت تاکنون در بحث مدیریت کرونا خوب اقدام کرده اند و ایران از این لحاظ جایگاه مطلوبی در جهان دارد.

وی در ادامه اظهار داشت: مدیران را انتصاب کرده اند تا قانون را اجرا کنند اما متأسفانه در برخی موارد این کار صورت نمی گیرد و این همان عمل قبیح منکر است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605653
ارسال نظر
نظرات