شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 10:20 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605764
گزارش؛

بازدید هوایی دردی دوا نمی کند

بازدید هوایی دردی دوا نمی کند
انتظار مردم بازدید میدانی و از نزدیک مسئولان به خصوص مسئولان کشوری از جاده سربیشه ماهیرود است تا با درک و لمس مشکلات، برای رفع آن اقدام فوری انجام دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، استان خراسان جنوبی از لحاظ زیرساخت های حمل و نقل، کم برخوردار است. نداشتن راه آهن و پروازهای منظم باعث شده جاده و پذیرش خطرات آن، تنها انتخاب مردم و سرمایه گذاران باشد.

سخن از کمبودها و محرومیت ها بارها در سفرهای مسئولان کشوری بیان شده است.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور پانزدهم مهرماه سال گذشته جهت حضور در مراسم روز ملی عشایر و روستاها به خراسان جنوبی سفر کرد. وی در این سفر، با بالگرد به منطقه مرزی و شهر درح رفت تا در جمع مردم آن منطقه سخنرانی کند و مشکلات آن ها را بشنود.

حضور مسئولان کشوری برای مردم اهمیت فراوان دارد و انتظار مردم رسیدگی و رفع مشکلات است.

تصادف تلخ کِشنده ولوو با اتوبوس حامل مردم منطقه درح، که 13 کشته و 8 مجروح برجای گذاشت، هرگز از ذهن مردم پاک نمی شود. به نظر می رسد مردم مظلوم خراسان جنوبی هر از گاهی باید منتظر حوادثی تلخ در جاده های استان باشند.

محور سربیشه ماهیرود که جاده ای روستایی اما ترانزیتی است، همواره برای مردم منطقه خطرآفرین است. انتظار مردم بازدید میدانی و از نزدیک مسئولان به خصوص مسئولان کشوری از این جاده و اکتفانکردن به بازدید هوایی است تا با درک و لمس مشکلات، برای رفع آن اقدام فوری انجام دهند و این جاده ترانزیتی را دو بانده کنند.

انتهای پیام/

  • جهانگیری
  • جهانگیری
https://www.dana.ir/1605764
ارسال نظر
نظرات