شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 18:20 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605778
منتخب مردم لردگان در مجلس مطرح کرد؛

جهاد دانشگاهی؛ پیشرو در تحقیق و پژوهش

جهاد دانشگاهی؛ پیشرو در تحقیق و پژوهش
حسین بامیری منتخب مردم در شهرستان لردگان در مجلس گفت: جهاد دانشگاهی با کار جهادی گام‌های موثری در رفع مشکلات کشور برداشته و قطعا با حمایت مجمع نمایندگان می‌تواند در استان نیز بیش از پیش تاثیرگذار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز؛ سیروس رضایی رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال‌ و بختیاری صبح امروز با منتخب مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس یازدهم دیدار کرد.

سیروس رضایی، رئیس جهاد دانشگاهی استان چهارمحال‌و بختیاری، در این دیدار با تشریح فعالیت‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی استان خواستار حمایت نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی از این نهاد انقلابی شد و بیان داشت: دغدغه جهاد دانشگاهی استان کمک به توسعه و پیشرفت استان با استفاده از ظرفیت‌های این نهاد انقلابی در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اشتغال و تجاری‌سازی فناوری است که همه این ظرفیت‌ها می‌تواند در پیشبرد اهداف استان موثر باشد.

در ادامه این دیدار حسین بامیری، منتخب مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی، جهاد دانشگاهی را پیشرو در تحقیق و پژوهش دانست و تاکید کرد: جهاد دانشگاهی با کار جهادی گام‌های موثری در رفع مشکلات کشور برداشته و قطعا با حمایت مجمع نمایندگان می‌تواند در استان نیز بیش از پیش تاثیرگذار باشد.

بامیری با تاکید بر حمایت از جهاد دانشگاهی اضافه کرد: چه در سطح استان و چه در سطح کشور آماده کمک و حمایت از جهاد دانشگاهی بوده و قطعا در مجلس نیز از این نهاد حمایت خواهم کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1605778
ارسال نظر
نظرات