شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605919
بعد از رسانه‌ای شدن اقدام خداپسندانه «خیام رحمانی» صورت گرفت؛

قدردانی دولت از سرباز فداکار کُردستانی

قدردانی دولت از سرباز فداکار کُردستانی
بعد از رسانه ای شدن اقدام خداپسندانه " خیام رحمانی" در پایگاه خبری کردتودی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از این سرباز فداکار کُردستانی که در اقدامی خیرخواهانه پس انداز خود را برای تامین اقلام اساسی خانوارهای روستایی نیازمند هزینه کرده بود قدردانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، بعد از رسانه ای شدن اقدام خداپسندانه " خیام رحمانی" در پایگاه خبری کردتودی (برای دریافت خبر اینجا کلیک کنید) مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری  از این سرباز فداکار کُردستانی که در اقدامی خیرخواهانه پس انداز خود را برای تامین اقلام اساسی خانوارهای روستایی نیازمند هزینه کرده بود قدردانی کرد.

مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در تماسی با این سرباز فداکار ضمن قدردانی از این اقدام خیرخواهانه، مبلغ پنج میلیون تومان برای تهیه گوشی به وی پرداخت کرده است.

این سرباز فداکار و مهربان گفت: هر چند الان برای خریدن یک گوشی با مشکل روبرو هستم و پولی برای خرید ندارم اما خوشحالم که حداقل توانستم وظیفه خودم را در قبال مردم بی بضاعت و نیازمند روستای محل خدمت خود ادا کرده باشم و امیدوارم خداوند متعال از این حرکت و اقدام خشنود و راضی باشد.

خیام رحمانی این سرباز وظیفه شناس در گفتگو با کُردتودی،  اظهار کرد: من به عنوان یک سرباز با درآمد بسیار ناچیز مشغول به خدمت بودم، اما با شیوع ویروس کرونا هر روز در روستا شاهد زندگی خانواده‌هایی بودم که برای تامین معاش زندگی دچار مشکل شده بودند.

رحمانی می‌گوید: بیشتر مرادن روستا برای کسب کار و درآمد به کارخانه‌های عراق می‌رفتند، اما در روز‌هایی که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرد و با بسته شدن مرز باشماق اکثر مردان روستا بیکار شدند و واقعا در شرایط سخت اقتصادی قرار گرفتند.

وی افزود: چند ماهی بود که حقوق ماهانه ام را نگرفته بودم چرا که قصد داشتم با پسنداز کردن این حقوق گوشی موبایل خریداری کنم، اما با دیدن شرایط سخت مردم در روستا پول پسنداز را صرف خریداری بسته‌ای معیشتی کردم و توانستم با اینکار به ۸۰ خانوار در روستا کمک کنم.

این سرباز عنوان کرد: حس مهربانی حس بسیار عجیبی است چرا که وقتی کسی تصمیم به انجام کار خیری می‌کند به این باور می‌رسد که قبل از اینکه کسی را به آرامش برساند خود نیز به آرامش خواهد رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605919
ارسال نظر
نظرات