شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 18:55 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605971
معاون حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری کرمانشاه:

فاز اول پروژه قطار شهری کرمانشاه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

فاز اول پروژه قطار شهری کرمانشاه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد
محسن ارجمندی گفت: فاز اول پروژه قطار شهری سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز , محسن ارجمندی امروز دوشنبه در بازدید خبرنگاران از پروژه قطار شهری اظهار داشت: استارت این پروژه از سال ۹۳ با تغییر کاربری مونوریل به عنوان قطار شهری زده شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری کرمانشاه افزود: طول این پروژه ۱۳ کیلومتر است که از میدان معلم تا فردوسی طراحی شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه ۲ فاز دارد، گفت: فاز اول این پروژه حدود ۶.۵ کیلومتر است که ۵ کیلومتر آن درگذر و مابقی به صورت تونل است.

ارجمندی بیان داشت: پیشرفت پروژه به طور کلی ۲۵ درصد است که در بخش عمرانی نیز حدود ۹۵ درصد پیشرفت دارد و فقط کار چند ستون باقیمانده است.

وی با اعلام اینکه تونل پروژه آماده ریل گذاری است، افزود: در حال حاضر اتمام فاز اول پروژه تمرکز داریم تا مردم بتوانند هرچه سریع‌تر از آن استفاده کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری کرمانشاه خاطر نشان کرد: در سفر هیئت دولت حدود ۷۵۰ میلیارد تومان برای پروژه مصوب شد که شهردار و استاندار پیگیر این مساله هستند.

این مسئول از گرفتن بودجه خوبی در آینده نزدیک به این منظور خبر داد و گفت: در صورت تأمین اعتبار پیشرفت کار به سرعت انجام خواهد شد.

ارجمندی با بیان اینکه در مصوبه سفر رئیس جمهور مقرر شد فاز اول این پروژه در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد، گفت: در همین راستا فاز اول این پروژه در تاریخ مقرر به اتمام خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605971
ارسال نظر
نظرات