شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:18 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1605975
مدیر پروژه تقاطع غیر همسطح سپهبد شهید سلیمانی عنوان کرد

بهره‌برداری از تقاطع غیر همسطح « شهید سلیمانی» تا پایان سال جاری در کرمانشاه

بهره‌برداری از تقاطع غیر همسطح « شهید سلیمانی» تا پایان سال جاری در کرمانشاه
محمد پورداد گفت: تقاطع غیر همسطح «سپهبد شهید سلیمانی» در صورت مساعد بودن شرایط جوی و تأمین اعتبار تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز , محمد پورداد  امروز در جریان بازدید خبرنگاران از پروژه تقاطع غیر همسطح «سپهبد شهید سلیمانی» اظهار داشت: این تقاطع دارای سه سطح از جمله مسیر شمال به جنوب و بالعکس به صورت زیرگذر، مسیر شرق به غرب و بالعکس به صورت هم سطح و مسیرهای گردشی به صورت روگذر است.

وی افزود: همچنین ۱۴ حرکت دارد که ۸ حرکت آن غیر همسطح و ۶ حرکت دیگر همسطح است.

مدیر پروژه تقاطع غیر همسطح «سپهبد شهید سلیمانی» طول پل پروژه را ۵۵۴ و عرض آن ۱۰ متر است عنوان کرد و گفت: در پروژه غیر همسطح شهید سردار قاسم سلیمانی ۱۱۰ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری انجام شده و همچنین ۳۸۰ قطعه پیش ساخته بتونی با ۳۷۰۰ هزار تن میل گرد در پل زیرگذر به کاررفته است.

وی پیشرفت فیزیکی پروژه را طی ۹ ماه گذشته ۶۲ درصد اعلام‌کرد و افزود: این پروژه ۱۶ پایه بتنی دارد که ۱۲ عدد از آن‌ها اجرا شده است.

این مسئول تصریح کرد: فاز اول این پروژه در فروردین‌ماه امسال به بهره برداری رسید و زیر گذر نیز تا پایان شهریور ماه به اتمام خواهد رسید.

پورداد اعتبار کلی این پروژه را ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و بیان داشت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی و همچنین تأمین اعتبار تا پایان سال جاری این پروژه به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه نگرانی در خصوص تأمین اعتبار نداریم، بیان داشت: در جلسه‌ای که با مدیر کل فنی استانداری کرمانشاه و مدیران دستگاه‌های اجرایی هماهنگی خوبی با کمک استاندار برای رفع معارض این پروژه به عمل آمد.

مدیر پروژه تقاطع غیر همسطح «سپهبد شهید سلیمانی» گفت: دغدغه‌های پلیس راهور در خصوص انحراف ترافیک در حین اجرای پروژه بود و در اصل اجرای پروژه هیچ مشکلی ندارد و می‌توان گفت یکی از بهترین پروژه‌ها جهت کاهش ترافیک محسوب می‌شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605975
ارسال نظر
نظرات