شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606216
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه عنوان کرد؛

پذیرش ۵۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان شهدا کرمانشاه

پذیرش ۵۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان شهدا کرمانشاه
میثم حجتی پور گفت: ۵۴ بیمار سرپایی با علائم مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان شهدا پذیرش شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  میثم حجتی پور در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۲۴ زن باردار مشکوک به کرونا در بیمارستان حضرت معصومه پذیرش شدند که سه مورد از آنها عمل سزارین را انجام دادند که البته نتیجه آزمایش هر سه نفر منفی شد.

وی افزود: همچنین سه زن باردار به دلیل دارا بودن علائم شدید بیماری کرونا به مرکز گلستان اعزام شد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و مشکلات ۱۱۵ در انتقال بیماران به بیمارستان‌های تخصصی هماهنگی‌هایی با دانشگاه علوم پزشکی انجام شد و مادران مشکوک به کرونا به بیمارستان‌های دانشگاهی انتقال پیدا کردند.

حجتی پور گفت: در مجموع دو بیمار مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان حضرت معصومه بستری شد که یکی به بیمارستان گلستان منتقل و دیگری نیز ترخیص شد با این حال نتیجه آزمایش هر دو منفی اعلام شد.

این مسئول بیان داشت: همچنین پنج بیمار سرپایی با علائم کووید ۱۹ به بیمارستان شهدا مراجعه کردند که در نهایت به بیمارستان‌های دانشگاهی نظیر فارابی و گلستان اعزام شدند و سه بیمار مشکوک نیز در بیمارستان شهدا بستری شد.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدا تاکنون شاهد ابتلای ۶ نفر از همکاران بخش درمان تأمین اجتماعی شامل یک پزشک، یک مدیر بیمارستان، دو پرستار، یک کارمند داروخانه و یک نیروی خدماتی بخش اورژانس به ویروس کرونا بودیم.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در مجموع ۵۴ بیمار سرپایی با علائم مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان شهدا پذیرش و به بیمارستان‌های گلستان و فارابی منتقل شدند.

این مسئول بیان داشت: خدمات جراحی، بستری، سرپایی و… همانند قبل در بیمارستان حضرت معصومه و شهدا در حال ارائه است اما با توجه به اضطرابی که همچنان در میان مردم دیده می‌شود شمار مراجعین پایین است.

حجتی پور بیان کرد: با توجه به مراقبت‌های ویژه در بیمارستان حضرت معصومه آمادگی خود را برای انجام زایمان‌های دیگر مادران باردار در این بیمارستان را به دانشگاه علوم پزشکی اعلام کردیم و در حال حاضر نیز ۱۰ درصد موالید استان در بیمارستان حضرت معصومه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606216
ارسال نظر
نظرات