شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606299

وعده های عملیاتی نشده شهردار سنندج 31 ماهه شد!

وعده های عملیاتی نشده شهردار سنندج 31 ماهه شد!
جناب شهردار که «آگاهانه به عرصه آمده اید» آیا وضعیت چاله چوله های خیابان های شهر سنندج را دیده اید؟!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، یکی از مسائل و مشکلات شهری مردم شهرستان سنندج که هر روزه و به نوعی همه با آنها درگیر هستند چاله‌ها و مشاهده آسفالت‌های نامناسب در سطح  شهرستان و مناطق آن است در این باره شهروندان سنندجی و رانندگانی که هر روز مجبورند مسیر این خیابان ها را طی کنند پس از گذشت سال‌ها از نبود روکش و آسفالت مناسب رنج می‌برند و معتقدند شهرداری  سنندج هیچ عزمی برای برطرف کردن مشکلات این منطقه ندارد.

حشمت‌الله صیدی در مراسم معارفه‌اش به عنوان شهردار سنندج در سخنانی اعلام کرد آگاهانه به عرصه آمده و شعار «من می‌توانم» را سر داد؛ 31 ماه از زمانی که صیدی برای شهردار شدن به اعضای شورا برنامه ارائه کرد و آنها هم به او اعتماد کردند می‌گذرد؛ ناتوانی صیدی، در پیاده کردن برنامه‌هایی که ارائه کرد قابل انکار نیست.

بررسی همه وعده‌هایی که صیدی در روز ارائه برنامه‌هایش، داد، در یک نوشتار امکان‌پذیر نیست، علاوه بر این، 31 ماه زمان هم برای به سرانجام رساندن برخی از آن وعده‌ها کافی نیست، اما حداقل باید در این فاصله زمانی، نشانه‌ای دال بر حرکت شهردار در مسیر تحقق وعده‌هایش در دست باشد، ولی آیا هست؟

یکی از وعده هایی که حشمت الله صیدی در زمان معارفه اش داد این بود که من میتوانم مدیریت شهری سنندج را تغییر دهم ولی اگر شهردار سنندج بپذیرد که بخشی کوچکی از «ساماندهی شبکه ارتباطی» ترمیم آسفالت خیابان‌ها، معابر و کوچه‌های شهر است باید از او سؤال کرد اگر در مقام یک شهروند بخواهد در مورد عملکرد شهرداری در این حوزه قضاوت کند چه نمره‌ای به خودش و همکارانش خواهد داد؟

صیدی نباید و نمی‌تواند برای عدم ساماندهی به وضعیت اسف‌بار معابر بهانه‌تراشی کند؛ یادمان هست، او در روز معارفه‌اش در عین حالی که وضعیت شهرداری سنندج را نگران کننده و بحرانی توصیف کرد به سابقه مدیریتی خود که مرتبط با حوزه شهری است اشاره نمود و گفت: «آگاهانه به عرصه آمده‌ام».

 

ولی جناب شهردار که «آگاهانه به عرصه آمده اید» آیا وضعیت چاله چوله های خیابان های شهر سنندج را دیده اید، آیا گذری بر اتوبان دکتر حسینی، ترمینال سنندج، خیابان های داخل شهر، خیابان کارگر، کمربندی 17 شهریور و بسیاری دیگر از خیابان های این شهر کرده ای تا ببینید چه ماشین هایی در آنجا گیر کرده اند و مقصر اصلی این کار را فقط و فقط شهردار می دانند که می گویند " این هم از این شهردار!"

بیایید با هم سری به معابر سنندج در نقاط مختلف شهر بزنیم و وضعیت آسفالت معابر را شما هم ببینید؛ مردم به عملکردتان در این حوزه نه تنها گلایه دارند بلکه معترض هم هستند؛ درست است که دوستان هم‌دسته شما در شورای شهر چشمان‌شان را بر روی حقایق بسته اما، این رویکردها بر اصل موضوع که ناتوانی شما در پیاده کردن برنامه‌ای است که برای این حوزه وعده داده بودید، خدشه‌ای وارد نمی‌کند.

به راستی، چاله‌ها و پستی و بلندی‌هایی که باعث خرابی کمک‌فنر و جلوبندی خودروها می‌شوند، گلایه قدیمی بسیاری از رانندگان سنندجی است. رانندگانی که حالا برایشان دیدن آسفالت کنده شده، راه‌های موج برداشته و نشست کرده و گودال‌های پر از آب عادی شده است.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1606299
ارسال نظر
نظرات