شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 20:55 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606414
نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی :

ضد انقلاب سال هاست که با ترور مانع توسعه کردستان می شود/ اقتدار ایران با حرکات کور مزدوران آمریکا خدشه دار نخواهد شد

ضد انقلاب سال هاست که با ترور مانع توسعه کردستان می شود/ اقتدار ایران با حرکات کور مزدوران آمریکا خدشه دار نخواهد شد
سید احسن علوی نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن همیشه به دنبال ایجاد ناامنی در ایران اسلامی است گفت: سال های زیادی است که ضد انقلاب با تلاش برای ایجاد ناامنی در منطقه و از جمله اقدامات تروریستی مانع از توسعه کردستان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید احسن علوی امروز و در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن عرض تسلیت در پی شهادت پاسداران رشید انقلاب اسلامی اظهار داشت: متاسفانه ضد انقلاب با حمایت کشورهایی که به دنبال ایجاد ناامنی در ایران اسلامی هستند پاسداران انقلاب اسلامی را که در تلاش برای حفظ امنیت این آب و خاک می باشند را به شهادت رسانیده اند.

 
وی ادامه داد: این حرکات مذبوحانه نمی تواند اقتدار ایران اسلامی را خدشه دار کند و اینگونه رفتارها بدون پاسخ نخواهد بود.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اینگونه اقدامات ضد انقلاب توسعه و آبادانی استان کردستان را محدود کرده است و اجازه جذب سرمایه گذار در منطقخ را نمی دهد.
 
وی با تاکید بر اینکه ملت کرد به دنبال امنیت و آرامش است افزود: هیچ کس از اقدامات گروهک های صد انقلاب راضی نیست و این رفتارها جایگاهی در میان مردم ندارد.
 
علوی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه همدلی و بخشش و رحمت الهی است گفت: این افراد هیچ نوع شناختی نسبت به واژه های انسانیت ندارند و تنها به دنبال برآورده نمودن خواسته های سروران خود هستند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1606414
ارسال نظر
نظرات