شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 19:30 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606417
امام جمعه بانه:

شهادت مظلومانه سه رزمنده سپاه کردستان به دست ضد انقلاب محکوم است

شهادت مظلومانه سه رزمنده سپاه کردستان به دست ضد انقلاب محکوم است
امام جمعه بانه شهادت مظلومانه سه تن از رزمندگان سپاه بیت المقدس کردستان به دست عوامل ضد انقلاب در ماه مبارک رمضان را محکوم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا عبدالرحمن خدایی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی اظهار کرد: شهادت مظلومانه سه تن از رزمندگان سپاه پاسداران استان کردستان که در درگیری با عوامل ضد انقلاب به فیض شهادت نائل آمدند مایه تالم وتاثر شد.

ماموستا خدایی بابیان اینکه ، خداوند در آیه ۳۲ سوره مائده می فرماید هر کس نفسی را بدون حق و یا بدون گناهی بکشد، مثل آن است که همه مردم را کشته است گفت: با این اقدامات کور تروریستی نه تنها دشمنان به اهداف شوم خود نخواهند نمی رسد, بلکه عزم مردم و مسئولین و جان برکفان صیانت از امنیت را برای شتاب بخشیدن به اقدامات امنیت ساز، آرامش بخش و توسعه آفرین جزم تر و منسجم تر خواهد کرد. بی شک این اقدامات  جنایتکارانه به خصوص در ماه مبارک رمضان که ماه بخشش و عفو الهی است گناهی نابخشودنی در نزد پروردگار متعال است.
 
وی اضافه کرد: همانگونه که خون سرداران و سربازان شهید و مردم قهرمان و مقاوم کردستان در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن عزت و سربلندی ایران عزیز و نابودی متجاوزان را رقم زد، خون پاک این شهیدان والا مقام نیز انشاالله ناامنی و ترور و خشونت را به زودی ریشه کن خواهد کرد.
 
 ماموستا خدایی در ادامه ضمن محکوم نمودن شهادت سه تن از پاسداران عزیز انقلاب، اسلام و ایران بیان کرد: شهادت رزمندگان اسلام را محضر مقام معظم رهبری مردم غیور استان و خانواده سرافراز و داغدیده این عزیزان تسلیت عرض می نمایم و برای شهدای والا مقام علو درجات را از خداوند منان مسئلت دارم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1606417
ارسال نظر
نظرات