شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 20:55 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606418
امام جمعه اهل سنت قروه:

شهادت سه نیروی سپاه در ماه رمضان نهایت رذالت است/ ضد انقلاب نوکر بی چون و چرای غرب است

شهادت سه نیروی سپاه در ماه رمضان نهایت رذالت است/ ضد انقلاب نوکر بی چون و چرای غرب است
ملا هاشم نوری امام جمعه اهل سنت قروه گفت: ضد انقلاب در سراشیبی نابودی قرار دارد و نمی تواند با حرکاتی مذبوحانه خود را نجات دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا ملا هاشم نوری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن محکوم نمودن اقدام جنایتکارانه ضد انقلاب در به شهادت رساندن 3 تن از پاسداران رشید اسلام، ضد انقلاب را نوکر بی چون و چرای غرب دانست و اظهار داشت: ضد انقلاب از بدو تولد خود نوکر آمریکا و انگلیس و خدمتگذار بی چون و چرای رژیم صهیونیستی بوده است و به دنبال پیشبرد اهداف آنان می باشد.

وی با بیان اینکه گروهک های ضد انقلاب به هیچ نوع اصولی پایبند نیستند, افزود: این افراد نمی توانند عظمت ماه مبارک رمضان را درک کنند و در شرایطی که مردم در حال روزه داری و عبادت خالصانه هستند به هر جنایتی دست می زنند.
وی با عرض تسلیت به خانواده های شهدای اقدام جنایتکارانه ضو انقلاب خاطر نشان کرد: برای گروهک های ضد انقلاب چیزی به نام اخلاق، انسانیت، دین و مذهب معنی ندارد و جوانان این مرز و بوم که در حال دفاع از شرف و ناموس و آب و خاک خود هستند را با زبان روزه به شهادت می رسانند.
وی ادامه داد: این اقدام احمقانه ضد انقلاب بدون شک با پاسخی کوبنده و قاطع همراه خواهد بود تا درس عبرتی باشد برای مزدوران آمریکای جنایتکار که به دنبال ایجاد ناامنی در ایران هستند.
 
وی تصریح کرد: دشمن باید بداند تا زمانی که پاسداران انقلاب اسلامی در مرزهای این کشور با تمام وجود از ایران اسلامی دفاع خواهند کرد، آنان نخواهند توانست به اهداف خود دست یابند و اینگونه حرکات مذبوحانه نیز نمی تواند اقتدار و عظمت کشور را خدشه دار کند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1606418
ارسال نظر
نظرات