شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 19:57 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606424

علم‌آموزی 15 هزار دانش‌آموز بروجنی در شبکه آموزشی "شاد"

علم‌آموزی 15 هزار دانش‌آموز بروجنی در شبکه آموزشی "شاد"
عیسی علوی رئیس آموزش و پرورش شهرستان بروجن، گفت: 15 هزار دانش‌آموز دختر و پسر بروجنی محتوای علمی و آموزشی را در شبکه دانش‌آموزی "شاد" دریافت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس آموزش و پرورش شهرستان بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، با اشاره به ضرورت تداوم جریان آموزشی در شرایط تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس کرونا، گفت: فعالیت رسمی 15 هزار دانش آموز دختر و پسر بروجنی در شبکه "شاد" آغاز شده است.
 
عیسی علوی، بیان کرد: هم‌اکنون 17 هزار و 256 دانش آموز در مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم و کار و دانش در بروجن مشغول به تحصیل بوده که 876 دانش‌آموز موفق به عضویت در شبکه آموزشی شاد نشده‌اند.
 
وی از پوشش 90 درصدی دانش‌آموزان از طریق آموزش مجازی خبر داد و افزود: سایر دانش‌آموزان که به اینترنت و فضای مجازی دسترسی ندارند از طریق تهیه بسته‌های یادگیری مهارت‌محور (درس‌نامه، CD و...) پوشش داده شده‌اند.
 
رئیس آموزش و پرورش بروجن ارائه آموزش‌های مجازی به صورت سیستماتیک و منسجم، ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، ذخیره برنامه‌ها و فعالیت‌ها، نظارت بر نحوه عملکرد معلمان و دبیران و... را از مهم‌ترین مزایای بهره‌گیری از اپلیکیشن داخلی و اختصاصی "شاد" عنوان و اضافه کرد: 651 مدیر و معلم‌درس وظیفه آموزش دانش‌آموزان را به صورت مجازی برعهده دارند.
 
عیسی علوی، گفت: آموزش برخط تا رفع موانع موجود و اعلام ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.
 
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606424
ارسال نظر
نظرات