شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:38 منتشر شده در مورخ: 1399/02/17 شناسه خبر: 1606497
واکنش علمای اهل سنت در پی شهادت سه نفر از نیروهای سپاه؛

اقدامات تروریستی ضد انقلاب اراده جوانان در پاسداری از نظام را مصمم‌تر می‌کند

اقدامات تروریستی ضد انقلاب اراده جوانان در پاسداری از نظام را مصمم‌تر می‌کند
علمای اهل سنت استان کردستان در واکنش به شهادت سه نفر از نیروهای سپاه بیت المقدس استان اعلام کردند؛ دشمنان و ضد انقلاب بدانند که جنایت‌ها تروریستی آنها، تنها اراده جوانان در پاسداری از نظام و امنیت را مصمم‌تر و قوی‌تر می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، بعد از ظهر سه‌شنبه در پی درگیری نیروهای جان برکف سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با گروهک ضدانقلاب در منطقه عمومی دیواندره، سرباز ولایت سرهنگ پاسدار شکیبا سلیمی از فرماندهان شجاع و دلیر سپاه استان به همراه دو نفر دیگر از نیروهایش به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

علمای اهل سنت استان کردستان در واکنش به شهادت سه نفر از نیروهای سپاه بیت المقدس استان اعلام کردند؛ دشمنان و ضد انقلاب بدانند که جنایت‌ها تروریستی آنها، تنها اراده جوانان در پاسداری از نظام و امنیت را مصمم‌تر و قوی‌تر می‌کند.

ضد انقلاب نوکر بی چون و چرای غرب است

ماموستا ملا هاشم نوری امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن محکوم نمودن اقدام جنایتکارانه ضد انقلاب در به شهادت رساندن 3 تن از پاسداران رشید اسلام، ضد انقلاب را نوکر بی چون و چرای غرب دانست و اظهار داشت: ضد انقلاب از بدو تولد خود نوکر آمریکا و انگلیس و خدمتگذار بی چون و چرای رژیم صهیونیستی بوده است و به دنبال پیشبرد اهداف آنان می باشد.

وی با بیان اینکه گروهک های ضد انقلاب به هیچ نوع اصولی پایبند نیستند, افزود: این افراد نمی توانند عظمت ماه مبارک رمضان را درک کنند و در شرایطی که مردم در حال روزه داری و عبادت خالصانه هستند به هر جنایتی دست می زنند.

وی با عرض تسلیت به خانواده های شهدای اقدام جنایتکارانه ضو انقلاب خاطر نشان کرد: برای گروهک های ضد انقلاب چیزی به نام اخلاق، انسانیت، دین و مذهب معنی ندارد و جوانان این مرز و بوم که در حال دفاع از شرف و ناموس و آب و خاک خود هستند را با زبان روزه به شهادت می رسانند.
وی ادامه داد: این اقدام احمقانه ضد انقلاب بدون شک با پاسخی کوبنده و قاطع همراه خواهد بود تا درس عبرتی باشد برای مزدوران آمریکای جنایتکار که به دنبال ایجاد ناامنی در ایران هستند

وی تصریح کرد: دشمن باید بداند تا زمانی که پاسداران انقلاب اسلامی در مرزهای این کشور با تمام وجود از ایران اسلامی دفاع خواهند کرد، آنان نخواهند توانست به اهداف خود دست یابند و اینگونه حرکات مذبوحانه نیز نمی تواند اقتدار و عظمت کشور را خدشه دار کند.

شهادت مظلومانه سه رزمنده سپاه کردستان به دست ضد انقلاب محکوم است

ماموستا عبدالرحمن خدایی امام جمعه بانه در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی اظهار کرد: شهادت مظلومانه سه تن از رزمندگان سپاه پاسداران استان کردستان که در درگیری با عوامل ضد انقلاب به فیض شهادت نائل آمدند مایه تالم وتاثر شد.
ماموستا خدایی بابیان اینکه ، خداوند در آیه ۳۲ سوره مائده می فرماید هر کس نفسی را بدون حق و یا بدون گناهی بکشد، مثل آن است که همه مردم را کشته است گفت: با این اقدامات کور تروریستی نه تنها دشمنان به اهداف شوم خود نخواهند نمی رسد, بلکه عزم مردم و مسئولین و جان برکفان صیانت از امنیت را برای شتاب بخشیدن به اقدامات امنیت ساز، آرامش بخش و توسعه آفرین جزم تر و منسجم تر خواهد کرد. بی شک این اقدامات  جنایتکارانه به خصوص در ماه مبارک رمضان که ماه بخشش و عفو الهی است گناهی نابخشودنی در نزد پروردگار متعال است.

 وی اضافه کرد: همانگونه که خون سرداران و سربازان شهید و مردم قهرمان و مقاوم کردستان در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن عزت و سربلندی ایران عزیز و نابودی متجاوزان را رقم زد، خون پاک این شهیدان والا مقام نیز انشاالله ناامنی و ترور و خشونت را به زودی ریشه کن خواهد کرد.

  ماموستا خدایی در ادامه ضمن محکوم نمودن شهادت سه تن از پاسداران عزیز انقلاب، اسلام و ایران بیان کرد: شهادت رزمندگان اسلام را محضر مقام معظم رهبری مردم غیور استان و خانواده سرافراز و داغدیده این عزیزان تسلیت عرض می نمایم و برای شهدای والا مقام علو درجات را از خداوند منان مسئلت دارم.

 دشمن باید بداند که نخواهد توانست این ملت را در برابر اهدافش ناتوان و ضعیف گرداند

ماموستا رستمی امام جمعه سنندج و نمایندهذمردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، ضمن محکوم کردن به شهادت رساندن جمعی ازجان بر کفان و سبزپوشان سپاه بیت المقدس به دست شقی ترین افراد  اظهار داشت: قطعا چنین اقداماتی ملت ایران را در برابر دشمنان متحدتر و منسجم‌تر از گذشته خواهد نمود و دشمن باید بداند که نخواهد توانست این ملت را در برابر اهدافش ناتوان و ضعیف گرداند.

امام جمعه سنندج در ادامه گفت: کشتن مومن در ماه رمضان ماهی که خداوند بزرگ آن را قدر نهاد است محکوم است چرا که در این ماه خداوند بندگان مومن و حتی کافر را مورد رحمت قرار می دهد پس کسی که در این ماه دستش به خون مومن روزه دار آغشته می شود از شقی ترین انسانها خواهد بود و خداوند بزرگ هرگز چنین سرکشی را نخواهد بخشید.

وی در ادامه عنوان نمود: تروریست‌ها با هدف قرار دادن امنیت و آرامش پایدار استان کردستان  نمی توانند راهی از پیش ببرند اما باید خود بدانند که کُردها برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی خون می‌دهند و علاوه بر اینکه این اقدامات و توطئه‌های آنان هیچ تأثیری در تضعیف اراده و اعتقاد جوانان کردستانی در حفاظت از امنیت و پاسداری از نظام و ولایت‌فقیه ندارد، یقیناً جنایت وحشیانه آنان نیز بی‌پاسخ نمی‌ماند.

امام جمعه سنندج بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی به حول و قوه الهی به‌زودی انتقام خون‌های پاک و به ناحق ریخته شده این شهدای گرانقدر را خواهد گرفت.

ماموستا رستمی افزود: تروریست‌ها هیچ  بویی از انسانیت نبرده‌اند و اقدامات ضدانسانی آنان  در این ماه  مبارک قطعا جنایتی بزرگ و نابخشودنی است.

امام جمعه سنندج اظهار کرد:در ماه مبارک رمضان خداوند متعال درهای رحمتش را به روی تمامی بندگانش می گشاید و حتی شیاطین را به ضربه نزدن به مومنان  و نریختن خون مومن در این ماه امر فرموده است اما گروهی قسی القلب و بیمار با به شهادت رساندن چند تن از پاسداران سبز پوش و حافظان امنیت این استان نشان دادن که این کار تنها از شقی ترین بندگان خدا بر خواهد آمد و انجام آن را از دیدگاه خدا، قرآن، و پیغمبر محکوم اعلام کرد.

اقدامات تروریستی ضد انقلاب اراده جوانان در پاسداری از نظام را مصمم تر می کند

ماموستا مصطفی شیرزادی امام جمعه مریوان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن محکوم کردن اقدام ضد انقلاب در به شهادت رساندن سه نفر از پاسداران سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: دشمنان و ضد انقلاب بدانند که این نوع جنایت‌ها، تنها اراده جوانان در پاسداری از نظام و امنیت را مصمم‌تر و قوی‌تر می‌کند.

وی گفت: اقدام ضد انقلاب یک اقدام غیر انسانی است چرا که امنیت و آسایش امروز جامعه را مدیون این پاسداران هستیم.

وی افزود: دشمنان یقیناً بدانند که نمی‌توانند روحیه انقلابی مردم کردستان را تضعیف کنند، لذا باید همه با هم با تقویت وحدت و اتحاد و پشتیبانی از نظام و رهبری، امنیت و آرامش موجود در کشور و استان کردستان را حفظ کنیم و همانند همیشه اجازه ندهیم دشمنان به اهداف پلید و شوم خود برسند.

ترور نیروهای سپاه کردستان توسط ضدانقلاب اهانت به اسلام است

ماموستا امین راستی امام جمعه موقت سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی ضمن محکوم کردن اقدام جنایتکارانه ضد انقلاب در به شهادت رساندن 3 تن از پاسداران رشید اسلام اظهار داشت: گروهک های ضد انقلاب در ماهی که ماه خداست نمی توانند عظمت ماه مبارک رمضان را درک کنند و در شرایطی که مردم در حال روزه داری و عبادت خالصانه هستند به هر جنایتی دست می زنند.

وی تاکید کرد: «قطعا چنین اقداماتی ملت ایران را در برابر دشمنان متحدتر و منسجم‌تر از گذشته خواهد نمود و نخواهد توانست این ملت را در برابر اهداف بلندش ناتوان و ضعیف گرداند.»

وی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا، اظهار امیدورای کرد که «خداوند متعال دستان جنایتکارانی را که در صدد ایجاد ناامنی در استان هستند کوتاه کند و امنیت پایدار را همچنان که امروز به همت این پاسداران برقرار است به ما ارزانی دارد.»

ماموستا راستی خاطر نشان کرد: «بی‌شک هدف آن‌ها ایجاد تفرقه و ناامنی در کشور عزیزمان است، اما هرگز به هدف شوم‌شان نخواهند رسید.»

شهادت سه نیروی سپاه کردستان نشانه خفت و خواری ضد انقلاب است

ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه شهرستان دهگلان در گفتگو با کُردتودی ضمن محکوم کردن حمله مذبوحانه و ناجوانمردانه گروهک های معاند در به شهادت رساندن سه تن از پرسنل سپاه بیت المقدس کردستان, بیان داشت: سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی ارزشی، مقتدر و ولایت مدار در تمام صحنه ها موفق عمل نموده و در حوزه امنیت هم همچون سایر نیروها موفق و سربلند بوده است.

وی اقدام اخیر گروهک های معاند و وابسته به استکبار در این ماه مبارک رمضان را نشانه خفت و خواری این گروهک های مزدور و غلام حلقه به گوش استکبار دانست که هر از چندگاهی با عملیات کور و ناجوانمردانه در فکر انتقام و ضربه زدن به نظام هستند.

امام جمعه دهگلان گفت: امروزه ایران اسلامی بواسطه خون پاک شهدا و مجاهدت نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در کمال اقتدار است و سپاه پاسداران هم به عنوان پیش قراول جهاد بر علیه استکبار و ایادی دست نشانده آنها همیشه قهرمانانه عمل نموده است.

وی ضمن تسلیت به خانواده های معظم شهدا و فرماندهان سپاه پاسداران این اقدام ناجوانمردانه را محکوم نمود و از خداوند منان علو درجات و صبر و اجر برای خانواده های معظم شهدا را خواستار شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606497
ارسال نظر
نظرات