شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:50 منتشر شده در مورخ: 1399/02/17 شناسه خبر: 1606522
فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع):

جوهره هدایت و رهبری، ویژگی بارز معلمان است

جوهره هدایت و رهبری، ویژگی بارز معلمان است
سردار علی‌محمد اکبری، فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری جوهره هدایت و رهبری در وجود معلمان را از ویژگی‌های بارز این قشر در جامعه دانست و گفت: ارتباط و همدلی بسیار خوب بین مجموعه سپاه و آموزش و پرورش وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری صبح امروز به همراه جمعی از مسئولین سپاه استان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، هفته معلم را تبریک گفته و از زحمات فرهنگیان استان تجلیل کرد.

وی در جمع پیشکسوتان و معلمان و جامعه تعلیم و تربیت، با گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش آموز و  4هزار شهید فرهنگی کشور و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، هفته معلم را تبریک گفت و با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره بازنشستگان سپاه، گفت: شما عزیزانی که 30 سال خدمت صادقانه انجام داده‌اید، بازنشسته نیستید، بلکه وابستگان و پیشکسوتان اداره آموزش و پرورش هستید. 

سردار اکبری، با اشاره به مشارکت فرهنگیان و رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان در امور خیر، اظهار کرد: هرچند شیوع ویروس منحوس کرونا یک سری مشکلاتی برای ما و دنیا ایجاد کرد، اما فرصت‌هایی را هم بوجود آورد که یکی از این فرصت‌ها، کار جهادی در آموزش و پرورش بود، که ارتباط با دانش آموزان قطع نشد و با استفاده از فضای مجازی، آموزش دانش آموزان ادامه یافت.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان مبنی‌بر انجام رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه برای باقی گذاشتن خاطراتی خوش در ذهن مردم، خاطرنشان کرد: در استان ما بحمدالله به خوبی مرحله اول و دوم رزمایش انجام شد و رکورد دوره‌های گذشته در ارتباط با کمک مردم به زلزله زدگان و سیل‌زدگان‌زده شد و شاهد هستیم که معلمان عزیز هم کمک‌های معیشتی و غیرنقدی خوبی انجام دادند که به دست نیازمندان خواهد رسید. 

سردار اکبری، جوهره هدایت و رهبری در وجود معلمان را از ویژگی‌های بارز این قشر در جامعه دانست و گفت: ارتباط و همدلی بسیار خوب بین مجموعه سپاه و آموزش و پرورش وجود دارد که در سال گذشته طرح‌های خوبی ازجمله؛ طرح شهید بهنام محمدی، طرح شهید فهمیده و اردوهای راهیان نور که سرآمد همه برنامه‌هاست و کار سنگین و میدانی است با موفقیت اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در جمع شما عزیزان حضور پیداکردم تا ضمن خداقوت قدردانی داشته باشم از همه معلمان عزیز که زحمات بسیار زیادی کشیدند و موفقیت‌های خوبی را بوجود آوردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606522
ارسال نظر
نظرات