شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1399/02/17 شناسه خبر: 1606620

پیام تسلیت فرمانده سپاه کردستان در پی شهادت سه نفر از پاسداران انقلاب اسلامی

پیام تسلیت فرمانده سپاه کردستان در پی شهادت سه نفر از پاسداران انقلاب اسلامی
سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت شهادت سه نفر از پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت شهادت سه نفر از پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی  صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل میباشد؛

بسم رب شهدا و صدیقین

بار دیگر دستان به خون آغشته دشمنان پلید اسلام و انقلاب اسلام خباثتی دیگر رقم زد و سه نفر از پاسداران جان برکف که مأمور صیانت از امنیت این آب و خاک بودند را به شهادت رساند.

مردم کردستان به خوبی تفاوت خادم و خائن را می‌دانند در این بحبحه بیماری که کشور و استان مان را گرفته  کرده،رزمندگان خدوم سپاه بیت المقدس از ابتدا استراحت را بر خود حرام کرده و با همه وجود به مردم خدمت رسانی نموده اند از سرباز عزیزی که تمام مال خود را به نیازمندان می بخشد تا پاسداران دلاوری که جان خود را نثار امنیت مردم عزیز کردستان می نمایند و بسیجیان عزیزی  که با همه وجود به مردم خدمت می کنند اما خائنان به کردستان به جای خدمت به مردم به فکر ریختن خون جوانان این سرزمین اند و این ناجوانمردی و پلیدی این مزدورانی است که خود و سرزمین خود را به بیگانگان می‌فروشند و نوکر و غلام حلقه به گوش استکبار جهانی اند.

دشمن بداند که جنایت آنان بی‌پاسخ نخواهد ماند و سیلی سختی از فرزندان این سرزمین خواهند خورد.

اینجانب شهادت سردار رشید اسلام شهید شکیبا سلیمی و همراهانشان شهید جعفر نظام پور و شهید محمد شکری را به محضر حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مقام معظم رهبری و خانواده های معظم این شهدا و امت حزب الله تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می نماییم که فرزندان کردستان همواره در کنار مردم خواهند ماند و با تمام وجود از امنیت مردم دفاع و مسیر سرخ شهدای عزیز را ادامه خواهند داد .

سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606620
ارسال نظر
نظرات