شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:49 منتشر شده در مورخ: 1399/02/17 شناسه خبر: 1606674
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردل خبرداد؛

شور و شعف کاشانی ها در رزمایش کمک مومنانه /توزیع 700 بسته معیشتی در اردل

شور و شعف کاشانی ها در رزمایش کمک مومنانه /توزیع 700 بسته معیشتی در اردل
سید محمود موسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردل گفت:اولین مرحله از توزیع بسته های غذایی در قالب رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمود موسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز با بیان این خبرگفت: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر به راه انداختن رزمایش گسترده کشوری برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا، خیرین شهرستان اردل روحیه ایثارگری و انفاق خود را به نمایش گذاشتند و با تمام توان وارد عرصه شدند که تاکنون کمک های بسیار خوبی جمع آوری شده است.

موسوی افزود: بر همین اساس تاکنون بالغ بر  700 سبد کالا شامل گوشت، برنج، روغن، حبوبات و ... به ارزش 280 میلیون تومان  تهیه  و همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع)، در مرحله اول  رزمایش کمک مومنانه  بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا توزیع خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردل در پایان با اشاره به اقدامات گروهای جهادی در ابتدای شروع کرونا تا کنون بیان کرد:هم اکنون 14 گروه جهادی در شهرستان اردل در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا در حال فعالیت و خدمت رسانی به مردم می باشند.
 
انتهای پیام/


 
https://www.dana.ir/1606674
ارسال نظر
نظرات