شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1399/02/17 شناسه خبر: 1606729

سریال «پردیس» به زودی از شبکه 3 سیما پخش می شود

سریال «پردیس» به زودی از شبکه 3 سیما پخش می شود
سریال «پردیس» به کارگردانی سعید نقدزاده روایت زندگی چند دختر دانشجو است که در خوابگاه زندگی می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدتی است که از پایان تصویربرداری سریال «پردیس» به کارگردانی سعید نقدزاده  می گذرد و همچنین مراحل پس از تولید این سریال نیز انجام شده است.

سریال پردیس در دو فصل که مجموع آن ۵۲ قسمت است تحویل شبکه سه داده شده و قرار بود سال گذشته به آنتن این شبکه برسد اما برنامه ریزی های جدید در پخش، این سریال را به بهار و تابستان امسال رساند.

این سریال روایت گر زندگی چند دختر دانشجو است که در خوابگاه زندگی می کنند.

سلمان فرخنده، مهدیه نساج، فرامرز قلیچ خانی، نیلوفر هوشمند، محیا اسناوندی، فریبا طالبی، ستاره حسینی، مهدی فریضه، حسام خلیل نژاد، بهامین تورانی، فرشاد کلباسی، بهار داورزنی، مهدی سجادیان، آرش ماهان، راحله قبادی، مرتضی شریف و علی الهی از بازیگران این سریال هستند.

دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی مهناز توکلی طراح فیلمنامه، امیر کلاته جانشین تهیه کننده، مجتبی برهانی زاده مدیر تولید،امیر کوروش اعرابی کارگردان تلویزیونی، فرانه نصری دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، بابک شعاعی طراح گریم، مسعود اوسطی طراح صحنه و لباس، محمد جواد یمغی مدیر صدابرداری، حسین ساجدی فر مدیر تدارکات، وحید محرابیان مدیر روابط عمومی، مهدی سربازی امور رسانه ای و موسسه فرهنگی هنری هومان هنر مجری طرح این اثر را برعهده دارند.

مجموعه تلویزیونی «پردیس» کاری از گروه تولیدات نمایشی و تئاتر تلویزیونی خانه تولیدات جوان صدا و سیما است که قرار است بزودی از شبکه سه سیما پخش شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606729
ارسال نظر
نظرات