شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:52 منتشر شده در مورخ: 1399/02/17 شناسه خبر: 1606813
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری؛

جلوه‌های زیبای همدلی و نوع‌دوستی مردمان بام ایران از قاب شبکه‌های سراسری به تصویر کشیده می‌شود

جلوه‌های زیبای همدلی و نوع‌دوستی مردمان بام ایران از قاب شبکه‌های سراسری به تصویر کشیده می‌شود
یوسف افشاری‌نیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، گفت: جلوه‌های زیبای همدلی و نوع‌دوستی مردمان بام ایران در رزمایش مواسات و کمک مومنانه از قاب شبکه‌های سراسری به تصویر کشیده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از جهانبین نیوز ؛ یوسف افشاری‌نیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری عصر امروز در  جلسه هماهنگی رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه ؛  گفت: جلوه‌های زیبای همدلی و نوع‌دوستی مردمان بام ایران در رزمایش مواسات و کمک مومنانه از قاب شبکه‌های سراسری به تصویر کشیده می‌شود.به گزارش جهانبین نیوز، یوسف افشارنیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با تقدیر از ایثار و نوع‌دوستی مردم و مسیولین استان در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و برگزاری رزمایش مواسات و کمک‌ مومنانه، گفت: جلوه‌های زیبای این اقدام جهادی از شبکه‌های استانی و ملی به تصویر کشیده می‌شود.

یوسف افشاری‌نیا افزود: طبق برنامه زمان‌بندی شده، رزمایش مواسات و کمک مومنانه چهارمحال و بختیاری نیز جز 21 استان منتخب در ارتباط زنده تصویری با شبکه‌های سراسری است.

وی بیان کرد: این ویژه برنامه به طور زنده و مستقیم روز شنبه 20 اردیبهشت‌ماه از ساعت 15 لغایت 19 در فواصل مختلف از شبکه‌های یک، سه و پنج سیما به روی آنتن خواهد رفت.

لازم به ذکر است مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور روز شنبه 20 اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606813
ارسال نظر
نظرات