شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1399/02/18 شناسه خبر: 1606918
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مطرح کرد؛

اجرای طرح «قربانی ماه رمضان» با محوریت کانون های مساجد در کرمانشاه

اجرای طرح «قربانی ماه رمضان» با محوریت کانون های مساجد در کرمانشاه
حجت الاسلام افشین کلات پور گفت: طرح قربانی ماه رمضان با همت خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا و با محوریت کانون های مساجد در این استان اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام افشین کلات پور در گفتگو با  مرصاد با اشاره به اجرای طرح قربانی ماه رمضان با همت خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان و سالروز وفات حضرت خدیجه کبری (سلام الله علیها) تعداد ۱۲۰۰ بسته گوشت متبرک جهت توزیع بین مناطق و افراد نیازمند به استان کرمانشاه ارسال شد.

وی افزود: هزینه اقلام مذکور توسط خیران برنامه سمت خدا و همچنین مؤسسه و کانون حضرت خدیجه سلام الله علیها تأمین شده است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه بیان داشت: این نذورات قربانی تا عصر امروز (پنج شنبه، ۱۸ اردیبهشت) با مدیریت ۲۰ کانون شهری و روستایی، ضمن رعایت حریم و آبروی خانواده‌های بی سرپرست و نیازمند، توزیع می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: بسته‌های نذورات به ۲۰ کانون شاخص و معتمد شهری و روستایی که در زمینه حمایت از محرومین فعال هستند یا اینکه در مناطق محروم دایر هستند، تحویل داده شد.

حجت الاسلام کلات پور عنوان کرد: تمامی این بسته‌ها با حفظ حرمت و شأن خانواده‌های بی سرپرست و نیازمند که قبل تر از طریق کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در محله‌های مختلف شهر شناسایی شدند، توزیع می‌شود.

گفتنی است، این طرح در ۱۰ استان کشور در حال اجراست که استان کرمانشاه نیز یکی از آن استان‌ها است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1606918
ارسال نظر
نظرات