شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1399/02/18 شناسه خبر: 1607061
کارگردان و مستندساز ایلامی:

رزمایش کمک مومنانه سپاه، تداعی دفاع مقدس است

رزمایش کمک مومنانه سپاه، تداعی دفاع مقدس است
کارگردان و مستندساز ایلامی گفت: رزمایش کمک مومنانه سپاه و بسیج دوران پرمخاطره دفاع مقدس را تداعی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "قدرت باقری"، کارگردان و مستندساز ایلامی در گفتگو با ایلام بیدار گفت: مسجد برای مؤمنان و مجاهدان همیشه ایام ظرفیتی بالفعل بوده و هست، تصاویری که به همت سبزپوشان مهربان سپاه امیر المومنین(ع) استان ایلام از کمک های مؤمنانه پخش می شد، به نوعی دوران پرمخاطره دفاع مقدس را در ذهنم تداعی می کرد.

وی اظهار کرد: تصاویری که یادآور حضور مخلصانه مردم در مسجد جامع ایلام برای اهدای کمک های مردمی به جبهه‌ها بود و شرف و مردانگی را برای همیشه بر تارک گلدسته‌های رو به آسمانش به یادگار گذاشت تا نام ایلامیان بر طاق نیلی آسمان کران تا کران دیده ها را جلا بخشد.

باقری افزود: بسته هایی که با همتی مؤمنانه بسته شده بودند و در نگاهی، می شد نه کالای ملموس، که کالای غیرت و اخوت را به عیان در میانشان دید و تفسیر زیبای آدمیت را به تماشا نشست.

کارگردان و مستندساز ایلامی گفت: فرزندان مجاهد سپاه در این اوضاع و احوال کرونایی کشور حواسشان به نیازمندان هست و بی وقفه درچشمانشان چشم دوخته و خود را شریک نگاه هایی می دانند که عاجزانه به دنبال پناهی به در آویخته شده‌اند.

وی تصریح کرد: سبزپوشان سپاه و بسیجیان دریادل، ما را به دورانی سوق دادند که ایلامیان برای سربلندی ایران، یک مشت واحد بودند و اینک در پرتو عنایات حضرت حق، با الهام از تجربه گرانسنگ هشت سال دفاع مقدس به گونه ای دیگر پای در عرصه نوعدوستی گذاشته اند تا بار دیگر آزمونی سخت را با توفیق الهی پشت سر بگذارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607061
ارسال نظر
نظرات