شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:17 منتشر شده در مورخ: 1399/02/19 شناسه خبر: 1607146
​همت جوانانه؛

370 میلیون تومان کمک مومنانه توسط جامعه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان جمع آوری شد

370 میلیون تومان کمک مومنانه توسط جامعه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان جمع آوری شد
مینا مقیمی، از توزیع 7 هزار و 550 بسته معیشتی و 5 هزار بسته بهداشتی کمک مومنانه به ارزش 370 میلیون تومان توسط ورزشکاران و جوانان جنوب شرق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: رزمایش بزرگ همت جوانانه، کمک مومنانه پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری و به مناسبت ماه رمضان در سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرده است.

وی ادامه داد: این رزمایش با همکاری  اداره کل ورزش و جوانان، سازمان بسیج ورزشکاران، پایگاه شهدای ورزشکار، سازمان های مردم نهاد و کمیته امداد در حال برگزاری است.

به گفته این مقام مسئول، در قالب این رزمایش 7 هزار و 550 بسته معیشتی و غذای گرم توسط ورزشکاران، قهرمانان و موسسات مردم نهاد بین نیازمندان استان توزیع می شود.

مقیمی تصریح کرد: جامعه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان شامل مربیان، قهرمانان ورزشی، روسای هیئت ها و سازمان های مردم نهاد نیز در راستای کمک مومنانه در کنار دیگر مردم و مسئولان قرار گرفتند و با جمع آوری بیش از 40 میلیون تومان این بسته های معیشتی را تأمین کردند.

وی اضافه کرد: همچنین با کمک سمن ها و هیئت های ورزشی به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا بیش از 5 هزار ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده بین مردم استان توزیع شد.
 
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مجموع کمک های جامعه ورزش و جوانان در راستای مقابله با کرونا و رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه را 370 میلیون تومان اعلام و اذعان کرد: در راستای کمک به کاهش شیوع بیماری کرونا و آگاهی بخشی بیشتر مردم، سازمان های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان به صورت گسترده وارد عمل شدند.
 
مقیمی با اشاره به نقش موثر سازمان های مردم نهاد در مقابله با کرونا تصریح کرد: تهیه ماسک و مواد ضد عفونی کننده، آموزش مردم و طراحی اپلیکیشن، ساخت کلیپ و فیلم های مختلف از جمله اقدام هایی است که برای آگاهی بخشی مردم توسط این سازمان ها انجام شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607146
ارسال نظر
نظرات