شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1399/02/19 شناسه خبر: 1607181
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

مواسات باید در هر برهه‌ای رعایت شود/ مردم و مسئولین استان حضور بسیار خوبی در رزمایش کمک مومنانه داشتند

مواسات باید در هر برهه‌ای رعایت شود/ مردم و مسئولین استان حضور بسیار خوبی در رزمایش کمک مومنانه داشتند
حجت‌الاسلام قریشی گفت: مردم و مسئولان استان و سراسر کشور با لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب، حضور بسایر خوبی را در رزمایش کمک مومنانه داشتند و این حرکت خداپسندانه را انجام دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در گفت و گو با ندای ارومیه اظهار کرد: با همت مردم مومن و مسئولین و خیرین آذربایجان غربی در ماه مبارک رمضان کمک های نقدی و مالی خوبی برای رساندن به دست نیازمندان در راستای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در استان تهیه و توزیع شده است.

وی با تاکید بر لزوم تداوم مواسات و کمک های مومنانه افزود: اگر یک فرد فقط خودش را درنظر بگیرد، مسلمان نیست و در روایات داریم که هر کس شب را صبح کند وبه مسلمانان ومومنان دیگر بی توجه باشد مسلمان محسوب نمی شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تصریح کرد: امیدواریم این همدلی و همیت که این روزها شاهد آن هستیم ادامه دار باشد وان شاءالله این بلا ومصیبت به زودی رفع شده و داروی آن توسط دانشمندان کشور کشف شود.

حجت الاسلام قریشی خاطرنشان کرد: تمامی آحاد جامعه درقبال همه مسلمانان مسئول هستندو این رزمایش فقط مختص زمان شیوع کرونا نیست، مردم باید مواسات را درهر برهه زمانی رعایت کنند وتنها خودشان را درنظر نگیرند و درجامعه این مسئله همیشه جاری باشد و بیشتر نمود پیدا کند و ان شاءالله بعد از فروکش شدن کرونا ودرشرایط عادی هم مردم کمک دست افراد نیازمند باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607181
ارسال نظر
نظرات