شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 17:02 منتشر شده در مورخ: 1399/02/19 شناسه خبر: 1607190
بازیکن ملی پوش بسکتبال ایران:

صددرصد در رزمایش مومنانه شرکت می‌کنم/ دستگیری از نیازمندان مرام امام حسن مجتبی بود

صددرصد در رزمایش مومنانه شرکت می‌کنم/ دستگیری از نیازمندان مرام امام حسن مجتبی بود
روزبه ارغوان با اشاره به اینکه صددرصد در رزمایش مومنانه شرکت می کنم ، گفت : در ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع) خوب است به یاری نیازمندان و افرادی که بر اثر کرونا دچار زیان شده اند بشتابیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، بازیکن ملی پوش تیم بسکتبال شهرداری گرگان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص رزمایش مومنانه در ماه مبارک رمضان اظهار داشت : در ایام ولادت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت (ع) سعی کنیم در این برهه که معضل کرونا بوجود آمده، با نرفتن در جای شلوغ و شرکت نکردن در اجتماعات آن را کنترل کنیم.

روزبه ارغوان افزود: نکته مهم دیگر اینکه در این ایام به دلیل تعطیلی برخی مشاغل و اصناف، نیازمندان زیادی هستند که در اطراف ما و درنقاط و مناطق مختلف شهر حضور دارند که در تامین معیشت خود به مشکل برخورده اند.
وی تصریح کرد : عمل مومنانه امروز، کمک و رسیدگی به همین نیازمندان است و من صددرصد در این رزمایش شرکت می کنم.
بازیکن ملی پوش تیم بسکتبال شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: بعد از تعطیلی لیگ بسکتبال به مشهد آمدم و بعد از عید هنوز موفق نشدم به حرم و زیارت بروم البته از پشت بام خانه ما گلدسته های حرم دیده می شود و من از همان جا به آقا سلام می دهم.
ارغوان اضافه کرد : امیدوارم این بیماری هر چه زودتر کنترل شود تا مردم عزیز ما بتوانند دوباره به زندگی عادی خود برگردند.
 
 
وی ادامه داد: ما پارسال در جمع گرگانی های عزیز و مردم استان گلستان، سال خوبی داشتیم، امیدوارم مردم از ما راضی باشند؛ درست است نتیجه لیگ خوب تمام نشد اما با قهرمانی ما به پایان رسید.
این بازیکن توانمند بسکتبال ایران گفت: نتیجه ای که پارسال برای بسکتبال گرگان بدست آمده فارغ از قهرمانی، پیشرفتی است که در بسکتبال شهر گرگان دیده می شود و امیدوارم سال بعد نتایج بسیار بهتری کسب کنیم.
 
انتهای پیام /
https://www.dana.ir/1607190
ارسال نظر
نظرات