شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/19 شناسه خبر: 1607221
منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم:

سفیر جاسوس، جایی در ایران ندارد/ سفیران باید پروتکل‌های سیاسی و بین‌المللی کشورها را رعایت کنند

سفیر جاسوس، جایی در ایران ندارد/ سفیران باید پروتکل‌های سیاسی و بین‌المللی کشورها را رعایت کنند
مهدی عیسی زاده گفت: سفارتخانه‌ها باید پروتکل های سیاسی و بین المللی کشورها را رعایت کنند و هم راستای برخی سفارتخانه ها مانند آمریکا که آنها را جاسوس‌خانه می دانیم، حرکت نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی عیسی زاده، منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز اظهار کرد: کشورها و افراد وابسته آنها که گروههای همراه با نظام مقدس جمهوری اسلامی را محکوم می کنند و از نظام اسلامی جاسوسی کند، جایی در کشور ما نداشته و جمهوری اسلامی  و به تبع آن مجلس و وزارت خارجه نمی تواند چنین افرادی را قبول کند.

منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم افزود: این افراد و کشورها باید پروتکل های سیاسی و بین المللی سفارت را رعایت کنند و هم راستای برخی سفارتخانه ها مانند آمریکا که آنها را جاسوسخانه می دانیم و حضرت امام خمینی(ره) نیز تسخیر این لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیدند، حرکت نکنند.

وی گفت: از کشورهای غربی تابحال به ما همیشه ضرر رسیده و خیری نرسیده است.

عیسی زاده با اشاره به اینکه دشمنان همواره به فکر ضربه زدن به نظام اسلامی بوده اند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما انقلاب اسلامی بود نه شرقی، نه غربی بوده و کشور مستقل تحت ولایت ائمه اطهار(ع) و امامان معصوم و با اعتقادات و تفکرات ناب حضرت امام(ره) که در سال ۵۷ دنیا را به لرزه درآورد.

منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم افزود: تلاش دشمنان در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره در راستای دشمنی با توطئه های مختلف مانند جاسوسی، ترور، حمایت از گروههای تروریستی و … بوده است ولی به حول قوه الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی با آنها مقابله کرد و توطئه ها را ناکام ساخته است.

وی با بیان اینکه ریشه این دشمنی ها قطع نشده و مانند غده سرطانی وجود دارد، اظهار کرد: هر ازچندگاهی دشمنان و جاسوسان غرب و آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه این دشمنی را بروز می دهند ولی غافل از اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) همراه سایر نیروهاى امنیتى با وحدت و یکدلى و هوشیارانه همیشه در حال رصد بوده و آنها را حتی اگر در آسمان نیز باشند، به زمین می کشانند و چشم فتنه های آنها را کور می کنند.

عیسی زاده با اشاره به اینکه متاسفانه گاهاً برخی کج اندیشان و یا کسانی که خود را به روشنفکری می زنند، عوامانه و فریبکارانه حتی اشغال لانه جاسوسی آمریکا را که حضرت امام(ره) آن را انقلاب دوم نامیدند، اشتباه می خوانند و به آن شبهه وارد کرده و یا ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر را درست نمی دانند، در  واقع در جبهه دشمن قرار گرفته اند، تصریح کرد: اینها نیز در واقع خائن بوده و ضرر آنها  کمتر از جاسوسان نیست چرا که به تفکرات ناب جمهوری اسلامی و حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری خدشه وارد می کنند.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1607221
ارسال نظر
نظرات