شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607367
امام جمعه سنندج:

رزمایش «کمک مومنانه» یک رویداد بزرگ اجتماعی است

رزمایش «کمک مومنانه» یک رویداد بزرگ اجتماعی است
ماموستا رستمی امام جمعه سنندج،رزمایش کمکهای مومنانه را کاری نیکو دانست و گفت: سخنان حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، موجی از مشارکت مردم در قالب رزمایشی به نام مواسات به راه انداخت و جلوه دیگری از همدلی و همراهی ملت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا فایق رستمی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، عنوان داشت:در آغاز رزمایش کمک مؤمنانه مردم نوع دوست استان کردستان به مانند سایر مردم عزیز کشورمان در لبیک به فراخوان مقام عظمای ولایت به رزمایش کمک به نیازمندان، سنگ تمام گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی برای کمک به اقشار آسیب‌دیده است، افزود: امروز با توجه به شرایط پیش آمده نیاز مردم استان به کمک‌های خیران و مردمی بیش از سایر اوقات است و چه خوب است که در این ماه افراد بی نیاز و دارای مکنت مالی دست نیازمندان را بگیرند که چنین عملی جدا از شاد کردن دل یک مومن خوشنودی خداوند را هم به همراه دارد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم، کمک به محرومان را از ویژگی های پرهیزکاران بر می شمرد، افزود: رزمایش غمخواری، یاریگری و کمک مومنانه بهانه‌ای شد تا مردم استان کردستان به مانند مردمان جای جای ایران زمین علاوه بر خلق حماسه‌ای دیگر در آلبوم افتخارات خود آبرومندانه و با تکریم به کمک هم‌استانی‌های خود بیایند تا از برکات و ثمرات ماه رمضان بهره‌ای دیگر ببرند.

وی تاکید کرد: مشارکت‌های مردمی در این رزمایش عظیم باید به یک شیوه زیبا و به راهبردی برای ترویج این رخداد بزرگ اجتماعی و شکل گیری فرهنگ غنی اسلامی مبدل شود.

امام جمعه سنندج ریشه‌کنی فقر از جامعه، رسیدن به کمال و مستفیض شدن از مژده الهی را از دیگر برکات مواسات و کمک و همدردی مؤمنانه در جامعه اسلامی برشمرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607367
ارسال نظر
نظرات