شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607396
منتخب مردم ارومیه در یازدهمین دوره مجلس:

تصمیم آلمان در مورد حزب‌الله، متأثر از سیاست‌های استکباری و صهیونیستی است/ مجلس موضع قاطعی در مقابل سفیر آلمان بگیرد

تصمیم آلمان در مورد حزب‌الله، متأثر از سیاست‌های استکباری و صهیونیستی است/ مجلس موضع قاطعی در مقابل سفیر آلمان بگیرد
سید سلمان ذاکر گفت: اقدام دولت آلمان در قرار دادن نام حزب الله لبنان در لیست تروریست ها، سیاستی متاثر از سیاست های استکباری و صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید سلمان ذاکر نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی ارومیه در گفتگو با پایگاه تحلیلی خبری ندای ارومیه اظهار کرد: اقدام دولت آلمان در قرار دادن نام حزب الله لبنان در لیست تروریست ها، سیاستی متاثر از سیاست های استکباری و صهیونیستی است و به نظر این توطئه، توطئه‌ی جدیدی نیست.

وی افزود: با توجه به نقش سید حسن نصرالله در تقویت جبهه مقاومت و نگرانی دشمنان از نقش وی در آینده جهان اسلام، به نظر می رسد آلمانی ها با این اقدام میخواهند سد دیگری در مقابل جبهه مقاومت ایجاد کنند.

منتخب مردم ارومیه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مشخص است که آمریکا در پشت سر اقدام آلمان پنهان است اما آمریکا نمی داند که اتحاد با دیگر کشورها از جمله کشورهای اروپایی برای تضعیف جبهه مقاومت انسجام مسلمانان را در پی خواهد داشت به طوری که توان ایستادن در مقابل آن را نخواهند داشت.

وی ابراز داشت: این اقدامات استکبار جهانی نشان دهنده این است که آنها با مشاهده مقاوت سوریه و ورود جبهه حزب الله و همینطور واکنش حماسی مردم و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی پی به شکست خودشان برده اند.

ذاکر در ادامه گفت: آلمان از جمله کشورهایی است که از قدیم الایام از منافقین حمایت می کرده و اکنون همه ی اینها دست به دست هم داده اند تا آخرین تلاش های خود را برای شکست جبهه مقاومت و تقویت رژیم صهیونیستی انجام دهند تا به زعم خود بتوانند جلوی پیشروی نیروهای انقلاب و تشکیل تمدن اسلامی را بگیرند.

وی با توجه به سابقه جاسوسی سفیر آلمان در تهران خاطر نشان کرد: از مجلس انتظار داریم با توجه به اقدامات اخیر آلمان و وضعیت سفیر آن موضع گیری اش را در مقابل سفارت آلمان در ایران را مشخص کند و آن را محکوم کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607396
ارسال نظر
نظرات