شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607411
علی مظاهری هم به پویش «کمک مومنانه» پیوست؛

دعوت بوکسور طلایی ایران از مردم برای لبیک به رهبر انقلاب در اهدای کمک‌های مومنانه

دعوت بوکسور طلایی ایران از مردم برای لبیک به رهبر انقلاب در اهدای کمک‌های مومنانه
قهرمان طلایی بوکس ایران و سرمربی اسبق تیم ملی از مردم، ورزشکاران و هوادارانش خواست تا در لبیک به امر رهبر معظم انقلاب به پویش «کمک‌های مومنانه» بپیوندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، بعد از فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص رزمایش کمک مومنانه و لبیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این فرمان ولی‌فقیه برای دست‌گیری از نیازمندان در ماه رمضان و راه‌اندازی پویش «کمک مومنانه» برخی از چهره‌های مشهور عرصه‌های مختلف نیز به این پویش پیوستند تا ادای دینی به مردم کشورشان کرده باشند.

علی مظاهری، ورزشکار با اخلاق کرمانشاهی و کاپیتان و مربی اسبق تیم ملی بوکس هم در گفتگو با خبرنگار مرصاد ضمن اعلام پیوستنش به پویش «کمک مومنانه»‌ اظهار داشت: در هر شرایطی و نه تنها در شرایط فعلی کمک کردن به همنوعان امری پسندیده است، روایات و آیات قرآن نیز به مردم توصیه کرده بخشی از درآمد خود را برای کمک به دیگران صرف کنند.

وی با بیان اینکه اختصاص بخشی از درآمد برای کمک به دیگران فشاری بر زندگی وارد نمی کند، افزود: با توجه به این شرایط که بسیاری از مردم گرفتار هستند کمک کردن در قالب طرح مومنانه اقدامی بزرگ است.

این ورزشکار کرمانشاهی بیان داشت: مقام معظم رهبری نیز با طرح کمک مومنانه همگان را به شرکت در این اقدام بزرگ تشویق کرده‌اند بنابراین شرکت در این طرح بر همگان واجب شده است.

مظاهری گفت: ورزشکاران هم در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری قدم های خوبی برداشته اند که البته باید این اقدامات فراگیر شود و همه ورزشکاران در اقصی نقاط کشور از جمله استان کرمانشاه به این پویش بپیوندند و طرفداران خود را نیز به کمک کردن تشویق کنند.

مظاهری تصریح کرد: در استان کرمانشاه نیز گروه قهرمانان ورزشی در کارهای عامه پسند شرکت می‌کنند و حضور در این پویش نیز به آنها پیشنهاد شده که امیدواریم بتوانیم قدم‌های خوبی را در این زمینه برداریم.

وی با بیان اینکه در سطح جامعه همه با هم در ارتباط هستند، افزود: من هم به این پویش خواهم پیوست و طرفداران خود را به شرکت در طرح کمک مومنانه تشویق می کنم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607411
ارسال نظر
نظرات