شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607448
امام جمعه طبس:

مردم جاسوس ها را تحمل نمی کنند/ دولت در برابر آلمان کوتاه نیاید

مردم جاسوس ها را تحمل نمی کنند/ دولت در برابر آلمان کوتاه نیاید
حجت الاسلام محمدی گفت: مردم از دولت توقع دارند در برابر آلمان کوتاه نیاید و همیشه با تردید و سوءظن به آن ها نگاه کند چراکه کشورهای خبیث اروپایی همواره با ملت ایران دشمنی کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا محمدی امام جمعه طبس در گفت و گو با خاورستان، در خصوص موارد مطرح شده درباره سفیر آلمان گفت: در زمان جنگ تحمیلی حزب بعث عراق علیه ملت ایران، آلمان بمب های شیمایی در اختیار صدام قرار می داد تا علیه مردم ایران استفاده کند.

وی افزود: این که مسئولان کشور فردی که مسئولیت اطلاعاتی داشته و اقدامات اطلاعاتی علیه کشورها انجام داده را به عنوان سفیر قبول کنند و به نوعی آن فرد بخواهد جاسوس خانه در کشور باز کند، در پروتکل های دیپلماتیک دنیا مرسوم نیست.

امام جمعه طبس تصریح کرد: جا دارد وزیر امور خارجه و دولت واکنش های تند و سختی برای احقاق حقوق ملت ایران انجام دهند و برخورد لازم را با سفیر آلمان در ایران داشته باشند.

حجت الاسلام محمدی گفت: با توجه به خصومتی که آلمان با ایران دارد و با توجه به تذکرهای متعدد مقام معظم رهبری در خصوص اعتمادنکردن به اروپا، نباید استوارنامه این فرد به عنوان سفیر در ایران قبول می شد و اکنون که انجام شده باید شروط و اقداماتی صورت می گرفت تا سفیر آلمان دنبال ایجاد جاسوس خانه در ایران و ضربه زدن به ملت ایران نباشد.

وی متذکر شد: سفیر آلمان که مسئولیت اطلاعاتی در آلمان داشته را آوردند تا جبهه مقاومت را به گونه ای تحت الشعاع قرار دهد.

امام جمعه طبس گفت: حق طبیعی ملت ایران است که دغدغه انقلاب اسلامی را داشته باشند چراکه این انقلاب توسط مردم ایجاد شده و شهدای زیادی را در این راه تقدیم کردند.

حجت الاسلام محمدی افزود: حق مردم ایران است که برای حفظ انقلاب اسلامی، با جاسوس ها برخورد شود و آن ها را به کشور راه ندهند.

وی با بیان این که امام خمینی(ره) فرموند حفظ نظام از اوجب واجبات است اظهار کرد: مردم جاسوس ها را تحمل نمی کنند.

امام جمعه طبس گفت: مردم از دولت توقع دارند در برابر آلمان، انگلیس و فرانسه کشورهای خبیث اروپایی کوتاه نیاید و همیشه با تردید و سوءظن به آن ها نگاه کند چراکه این کشورها همواره با ملت ایران دشمنی کرده اند.

حجت الاسلام محمدی تصریح کرد: حسن ظن فقط باید با برادران دینی داشت، نه با دشمنان که همواره دنبال ضربه زدن به مردم و نظام هستند تا پشیمانی به دنبال اقدمات آن ها ایجاد نشود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607448
ارسال نظر
نظرات