شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607481
با حکم رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛

دبیر جشنواره فیلم مقاومت منصوب شد

دبیر جشنواره فیلم مقاومت منصوب شد
مهدی عظیمی میرآبادی دبیر شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، با پیشنهاد سید محمد یاشار نادری رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح، مهدی عظیمی میرآبادی با حکم رییس سازمان بسیج مستضعفین دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

«هنرمند فرهیخته جناب آقای مهدی عظیمی میرآبادی

نظر به تخصص، تعهد و تجربه جنابعالی، شما را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منصوب می‌کنم.

امید است با همیاری هنرمندان متعهد و با بهره‌گیری از تجارب مفید و ارزشمند پیشکسوتان این عرصه و دستاوردهای گذشته و با بهره‌مندی از ظرفیت نیروهای خلاق، جوان و توانمند در سراسر کشور شاهد برگزاری جشنواره‌ای مؤثر و فراگیر باهدف ترویج گفتمان جهانی انقلاب اسلامی، تکریم رشادت‌ها و حماسه‌های ماندگار دفاع مقدس و ترسیم ابعاد مختلف روح پایداری و مقاومت در داخل و خارج از کشور باشیم.»

مهدی عظیمی میرآبادی در حال حاضر مدیرعامل انجمن سینمایی انقلاب و دفاع مقدس است. او دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد سینما و تهیه‌کنندگی فیلم‌های سینمایی «سیب و سلما»، «شغل شریف» و «عینک» را در کارنامه خود دارد. همچنین معاونت امور فعالیت‌های سازمان سینمایی کشور، مدیریت کل ارزشیابی و نظارت بر سینمای حرفه‌ای، قائم‌مقامی اداره کل تولید و پشتیبانی امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نظارت مالی خانه سینما را عهده‌دار بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607481
ارسال نظر
نظرات