شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607523
امام جمعه سبزوار:

رزمایش کمک مؤمنانه در راستای سیره انبیا و ائمه است

رزمایش کمک مؤمنانه در راستای سیره انبیا و ائمه است
حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه گفت: رزمایش کمک مؤمنانه در راستای سیره انبیا اولیا و ائمه گران‌قدر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه در گفت‌وگو با صبح توس؛ با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه و تأمین نیازهای اولیه نیازمندان به همت مردم بسیجیان و اقشار مختلف اظهار داشت: رزمایش کمک مؤمنانه اقدام ارزشمندی است که در راستای سیره انبیا و ائمه هدی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه این اقدام با ماه برکت و رحمت الهی همزمان شده است تأکید کرد: در این ماه درهای رحمت الهی باز بوده و فرصت تقرب به ذات اقدس الهی فراهم است و این اقدامات نیز می‌تواند در راستای افزایش معنویت در جامعه مؤثر باشد.

وی بابیان اینکه هرساله شاهد حضور مردم روزه‌دار در ماه رمضان در مساجد شهر بودیم تصریح کرد: امسال که به سبب کرونا فعالیت‌های نظیر نماز جماعت و برگزاری ادعیه در مساجد با مشکل روبرو شده است مسجدها تعطیل نشد و با عنایت خداوند کار گره‌گشایی مالی از مردم پیش روی مؤمنین قرارگرفته است.

مقیسه در ادامه به جنب‌وجوش خاصی که در بین جوانان برای برپایی هرچه بهتر این رزمایش ایجادشده اشاره کرد و افزود: خوشبختانه تمام مؤسسات هیئت‌های مذهبی بسیجیان و پایگاه‌های بسیج پای کارآمدند تا بخش بزرگی از نیازمندان تحت پوشش این کمک‌ها قرار بگیرند.

وی با اشاره به جمع‌آوری بانک اطلاعاتی در راستای کمک‌های مؤمنانه ادامه داد: این بانک به‌نوعی راهبری کمک‌ها را داشت تا افراد مختلف به نسبت از این کمک‌ها بهره‌مند شوند.

مقیسه به تهیه بیش از 11هزار بسته توسط سپاه ناحیه سبزوار اشاره کرد و افزود: 19تن دیگر از این کمک‌ها توسط ستاد اجرایی فرمان امام به سبزوار خواهد رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607523
ارسال نظر
نظرات