شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607543

چه کسی معاون پرورشی آموزش و پرورش استان می شود؟

چه کسی معاون پرورشی آموزش و پرورش استان می شود؟
متاسفانه در سال آخر دولت روحانی شاهد وقایعی هستیم که دل هر کسی را که دغدغه ی تعلیم و تربیت فرزندان این و مرز و بوم را دارد به درد می آورد‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ متاسفانه در سال آخر دولت روحانی شاهد وقایعی هستیم که دل هر کسی را که دغدغه ی تعلیم و تربیت فرزندان این و مرز و بوم را دارد به درد می آورد‌.

پس از سال ها که آقای لواسانی با مدیریت ضعیفش فریاد اعتراض بسیاری از فرهنگیان را بلند کرده بود و از مدت ها قبل قرار بود برکنار شود حالا پس از برکناری او با لابی گری نماینده رد صلاحیت شده دشتستان و استانداری و انفعال مدیرکل آموزش و پرورش، وی به عنوان سرپرست معاونت پرورشی اداره کل آ.پ استان حکم گرفته است.
چقدر مظلوم است این نهاد انقلابی و تربیتی و یادگار شهیدان رجایی و باهنر که افرادی مثل لواسانی بیایند مصادر امور را در آن به دست بگیرند.

آقای مدیر کل قطعا شما بیش از دیگران از پرونده ی آقای لواسانی اطلاع دارید! لواسانی همان کسی است که دستورداد بنر سخنان مقام معظم رهبری را در جلوی اداره آموزش و پرورش دشتستان پایین بکشند.

لواسانی همان کسی است که بدون اجازه فرهنگیان شریف دشتستان به صندوق تعاون متعرض شد و زمینی برای احداث خانه معلم خرید یا به گفته سعادت قرارداد بست که سرانجام با پیگیری معلمان و ورود بازرسی و دستگاه های اطلاعاتی قرارداد لغو و پول دوباره به صندوق تعاون برگردانده شد.

آقای مدیرکل اصلا شما با دیدگاه های لواسانی آشنایی دارید؟ کدام تفکر او با جایگاه پرورشی سازگاری دارد؟

لواسانی با مدیریت حزبی و جناحی ضعیفش، باعث شد تا بسیاری از مدیران توانمند و متعهد برکنار شوند و حتی بازنشست شوند. این اقدام کاملا سیاسی باعث ضربه اساسی به آموزش فرزندان دشتستانی شد.

لواسانی همان کسی است که معاونش سرمایه صندوق های تعاون را که امانتی در دست وی بود، به برخی بانک ها برد و وام هایی را که می بایست با ۱درصد کارمزد پرداخت شود با ۴درصد به متقاضیان فرهنگی داد که پس از اعتراض فرهنگیان دوباره به روال قبل برگشت.

حتی معاون مالی وی، با تشبیه منتقدین خود به حمار عملا به آن ها توهین نمود ولی وی همواره از این معاون مالی حمایت کرد.

وی به خاطر این خسارت ها و اقداماتش می بایست عذرخواهی می کرد، نه اینکه جناب مدیرکل به او جایگاه مقدس معاونت پرورشی استان را عطا کند.

آقای مدیر کل، کسی را به عنوان معاون پرورشی منصوب می کردی که حداقل ظواهر دینی را رعایت کند.

این فرد چگونه می تواند برای معلمان و مربیان و دانش آموزان الگو باشد؟ اکنون که با سال ها اعتراض و پیگری فرهنگیان شریف وی برکنار شده و دستش از ساحت تربیت فرزندان عزیز دشتستانی کوتاه شده، شایسته است که وی ارتقا یابد یا در محاکم پاسخ گو شود؟

شاید از مدیرکل که مدت ها مورد تحریم استاندار قرار داشته و با سفارش و لابی این و آن بر مسند ریاست نشسته و به دنبال مفری بوده تا خود را از این محاصره برهاند، انتظاری نباشد که بتواند در برابر لابی گری ها بایستد و مانع انتصاب نهایی لواسانی شود؛ ولی از دستگاه های نظارتی انتظار است تا دیر نشده جلوی این خسارت را بگیرند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607543
ارسال نظر
نظرات