شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607574
استاندار چهارمحال و بختیاری:

سپاه و بسیج موثرترین گروه در رزمایش کمک مومنانه

سپاه و بسیج موثرترین گروه در رزمایش کمک مومنانه
اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سپاه و بسیج موثر ترین گروه و افرادی هستند که با مردم در ارتباط بوده و در رزمایش کمک مومنانه بسته های معیشتی زیادی را توانستند آماده و بین مردم توزیع کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه از همان روزی که رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور دادند هم زمان با سراسر کشور در استان چهارمحال و بختیاری نیز آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این رزمایش که در خصوص کمک به آسیب‌دیدگان از کرونا و نیازمندان است تصریح کرد: رزمایش کمک مومنانه با محوریت سپاه و بسیج و ائمه جمعه تشکیل شد و تا کنون کمک‌های مردمی خوبی جمع آوری شده است.

عباسی ادامه داد: متولیان امر نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا را شناسایی کرده و کمک‌های مردمی را جمع آوری و بین این افراد توزیع کرده اند.

وی اذعان داشت: تاکنون یک مرحله از این رزمایش انجام شده و امروز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه است که کمک های خوبی در این راستا صورت گرفته است.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: این کمک ها کاملا عادلانه و به صورت مساوات در بین نیازمندان توزیع می شود.

عباسی با اذعان بر اینکه سپاه و بسیج از عواملی بوده اند که در همه نقاط استان برای شناسایی از افراد آسیب دیده از کرونا فعال هستند گفت: سپاه و بسیج موثرترین گروه و افرادی هستند که با مردم در ارتباط بوده و بسته های معیشتی زیادی را توانستند آماده و بین مردم توزیع کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما در ماه پر فضیلت رمضان قرار گرفته ایم و امیدواریم با این کمک ها و رساندن آن به دست نیازمندان بتوانیم فرهنگ احسان و نیکوکاری را نهادینه کرده باشیم.


 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607574
ارسال نظر
نظرات