شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:07 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607715
مدیر کل بهزیستی در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد :

کمک 2 میلیاردی بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان/نمایش جلوه وحدت ملی در رزمایش کمک های مومنانه

کمک 2 میلیاردی بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد به نیازمندان/نمایش جلوه وحدت ملی در رزمایش کمک های مومنانه
مدیر کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رزمایش کمک های مومنانه جلوه وحدت ملی را به نمایش گذاشت از کمک 2 میلیاردی این سازمان به نیازمندان استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن مرادی مدیر کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس از کمک بالغ بر 2 میلیارد تومانی بهزیستی استان در قالب رزمایش کمک های مومنانه به مددجویان این سازمان و نیازمندان خبر داد.

مرادی با بیان اینکه کمک های بهزیستی به صورت نقدی بوده است گفت : 5 هزار خانواده مددجوی بهزیستی به صورت نقدی 200 هزار تمان کمک معیشتی در قالب رزمایش کمک های مومنانه دریافت کردند.

وی ابراز داشت : 200 کودک کار و خیابانی بسته های معیشتی و بهداشتی مومنانه دریافت کردند.

رئیس بهزیستی استان همچنین گفت :به خانواده مددجویان پشت نوبتی بهزیستی هرکدام مبلغ 300 هزار تومان در راستای این رزمایش کمک شد.

مرادی با اشاره به اینکه کمک های مومنانه به خانواده های پشت نوبتی بالغ بر 1 میلیارد تومان بوده است گفت : کمک های مومنانه فرصتی ارزشمند برای دستگیری از نیازمندان است.

وی با تاکید بر اینکه دستگیری از نیازمندان یک وظیفه مسلمانی است اذعان داشت : باتوجه به سخت شدن شرایط زندگی با شیوع بیماری کرونا و راه اندازی رزمایش کمک مؤمنانه به فرمان مقام معظم رهبری ، جلوه‌ای از وحدت ملی به نمایش گذاشته شد.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1607715
ارسال نظر
نظرات