شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 20:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/20 شناسه خبر: 1607775

توزیع ۵۵ هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش مواسات در گیلان + تصاویر

توزیع ۵۵ هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش مواسات در گیلان + تصاویر
سخنگوی ستاد اجرایی رزمایش مواسات با بیان اینکه پس از فرمایش رهبر انقلاب رزمایش بزرگ مواسات در گیلان با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و دستگاه های حمایتی آغاز شد، گفت: در مرحله دوم این رزمایش همزمان با ولادت کریم اهل بیت(ع) ۵۵هزار بسته معیشتی توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی به طور همزمان در سراسر گیلان آغاز شد.

حجت الاسلام ولی عادلی، سخنگوی ستاد اجرایی رزمایش مواسات با بیان اینکه پس از فرمایش رهبر انقلاب رزمایش بزرگ مواسات در گیلان با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و دستگاه های حمایتی آغاز شد اظهار کرد: قبل از آغاز رزمایش حدود ۴۶هزار بسته بین نیازمندان توزیع شد، در مرحله اول رزمایش نیز ۵۰هزار بسته معیشتی و امروز در مرحله دوم همزمان با ولادت کریم اهل بیت ۵۵هزار بسته دیگر توزیع می‌شود.

عادلی با اشاره به اینکه بخش عمده این هدایا توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هدیه شده است گفت: امیدواریم با این روال کمک مردم و خیرین در مرحله سوم و در روز عید فطر ۵۰هزار بسته معیشتی دیگر نیز توزیع شود.

سخنگوی ستاد اجرایی رزمایش مواسات در رابطه با راه های کمک کردن به این رزمایش افزود: شماره حسابی به نام رزمایش موجود است که از طریق صدا و سیما منتشر شده و مردم میتوانند از کمترین مبالغ تا بالاتر کمک کنند.

رشت

سیاهکل

سیاهکل

فومن

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607775
ارسال نظر
نظرات