شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 17:15 منتشر شده در مورخ: 1399/02/21 شناسه خبر: 1607920
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان

سه هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب در شهرستان فارسان توزیع شد

سه هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب در شهرستان فارسان توزیع شد
حمید یزدانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان گفت: به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع)، سه هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و نیازمندان شهرستان فارسان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبین نیوز  اظهار داشت: از دوم اسفند‌ماه هم‌زمان با دیگر نقاط کشور جلسات مبارزه با کرونا ویروس در شهرستان فارسان نیز برگزار و از فروردین با ریاست امام‌جمعه شهرستان و همکاری سپاه و فرمانداری، ستاد و قرارگاه پشتیبانی شهرستان در راستای اجرای همایش همدلی و مواسات تشکیل شد.

وی به بسته‌های معیشتی اشاره کرد و گفت: سه هزار بسته معیشتی آماده‌سازی شد که 1500 بسته توسط سپاه و 1500 بسته به همت موکب حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) شهرستان و مؤسسات خیریه فارسان تهیه و توزیع شد.
 
وی به پرداخت وام قرض‌الحسنه 250 میلیون تومانی اشاره کرد و گفت: یکی از خیران شهرستان این مبلغ را در اختیار بانک رسالت قرار داده که با رایزنی‌های موکب حضرت بنی‌هاشم (ع) مبلغ 2 میلیون وام قرض‌الحسنه با کارمزد 2 درصد به 25 نفر از آسیب دیدگان و نیازمندان شهرستان پرداخت خواهد شد.
 
یزدانی بیان کرد: یک شیعه از کشور کویت مبلغ 600 میلیون تومان را باهدف کمک به 218 نفر از ایتام در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فارسان قرار داده است که این اداره مبلغ 2 میلیون و 750 هزار تومان به‌حساب 218 نفر واریز کرده است.

وی بیان داشت: توزیع بسته‌های کمک معیشتی تنها یکی از راه‌های کمک‌رسانی است و از افراد دارای توان مالی مناسب تقاضا دارم به‌صورت ناشناس بدهی افراد آبرومندی که توانایی مالی پرداخت بدهی خود به مغازه‌دارها را ازدست‌داده و ندارند بپردازند.

انتهای پیام/590پ

  • 1
  • 41
  • 3
  • 365
  • 65
  • 232
https://www.dana.ir/1607920
ارسال نظر
نظرات