شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1399/02/21 شناسه خبر: 1607967

نظر رئیس جمهور آرژانتین درباره مارادونا و مسی

نظر رئیس جمهور آرژانتین درباره مارادونا و مسی
رئیس جمهور آرژانتین نظرش را در مورد دیگو مارادونا و لیونل مسی بیان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در روزهای اخیر کرونایی، تنش زیادی میان هواداران دیگو مارادونا و لیونل مسی بوجود آمده است. شدت این موضع گیری ها که در فضای مجازی رخ می دهند، به حدی بود که واکنش رئیس جمهور آرژانتین را به همراه داشت.

آلبرتو فرناندس در گفت وگوی اینترنتی با «آنخلا لرنا» گزارشگر شبکه تی.ان.تی در مورد مقایسه مارادونا ومسی، 2 فوتبالیست بزرگ تاریخ آرژانتین و جهان نظر داد.

این مقام عالیرتبه سیاسی گفت: همواره یک بحث همیشگی در مورد مسی و مارادونا وجود دارد، اما این بحثی غیرمعقول است.من خودم در طول عمرم فوتبالیستی به حد و اندازه مارادونا ندیده ام.

او ادامه داد: در گذشته بحث وزن و جایگاه بازیکن مطرح بود و نقش فرمانده در تیم بسیار اهمیت داشت. مارادونا هم همه این ویژگی ها را داشت. او صاحب قدرت بود. می توانست به عنوان یک فرمانده و رئیس در زمین عمل کند. واقعا تماشای بازی مارادونا چیزی خارق العاده بود.

رئیس جمهور آرژانتین افزود: بهترین مارادونایی که من دیدم، در آرجنتیوس جونیورس بود. او صاحب همه توانایی های بود که هوادار آرجنتینوس لازم داشت تا سرمست و خوشحال باشد. هواداران آرجنتینوس با شور و حرارتی زیاد فوتبال می بینند.آنها شاهد بازی فوتبالیستی از سیاره دیگر بودند.

وی ادامه داد: آنچه در مارادونا دیدم، در بازیکن دیگری ندیدم. لطفا هواداران مسی عصبانی نشوند. فکر می کنم دنیای فوتبال مسی متفاوت است. او فوتبال متفاوتی ارائه می کند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1607967
ارسال نظر
نظرات