شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1399/02/22 شناسه خبر: 1608204
مدیر کل امور روستایی گلستان:

پیگیر ساخت شهرک جدید آق امام مراوه تپه هستیم+ تصاویر

پیگیر ساخت شهرک جدید آق امام مراوه تپه هستیم+ تصاویر
مدیرکل امور روستایی گلستان از پیگیری ساخت شهرک جدید روستای آق امام، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی نصیبی، مدیرکل امور روستایی گلستان در بازدیدی که از خانه های تخریب شده اهالی روستای آق امام داشت؛ در جمع مردم از پیگیری کامل ساخت شهرک جدید اهالی روستای آق امام خبر داد.

پیش از این نیز امانگلدی ضمیر فرماندار مراوه تپه در گفتگو با خبرنگار ما از تخریب  بیش از 64 واحد مسکونی در دو مرحله رانش زمین در این روستا، خبر داد و گفت: قرار است که برای گرفتن خانه، مبلغ 3 میلیون تومان به هر خانوار کمک شود.

اما؛ اکنون مردم نگران بارانهای جدید و رانش های دوباره هستند به طوری که برخی از اهالی برای درامان ماندن از تخریب منزل در روستا، به شهرهای کلاله و مراوه تپه برای یافتن خانه آمده اند که همین امر موجب شد تا نرخ رهن و اجاره در این شهرها روند صعودی داشته باشد.د

دهیار روستای آق امام در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص اقدامات بنیاد مسکن در این روستا، گفت: بنیاد مسکن نیز در حال گرفتن مجوزهای لازم و تفکیک زمین برای ساخت منازل اهالی می باشد.

گفتی است شرایط کرونا و موضوع اجتماع در محیطهای جمعی مانند مدرسه را برای اهالی سخت و نگران  کننده کرده و به همین دلیل  اهالی محله سعدآباد از مدرسه خارج شده اند.

انتهای پیام/

  • مدیر کل امور روستایی گلستان
  • مدیر کل امور روستایی گلستان
  • مدیر کل امور روستایی گلستان
https://www.dana.ir/1608204
ارسال نظر
نظرات