شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1399/02/22 شناسه خبر: 1608297

کنترل و تب سنجی ورودی و خروجی بین استان بوشهر و خوزستان از سرگرفته شد/ برخورد با خلبان اهانت کننده به پزشک بوشهری در دستور کار استاندار

کنترل و تب سنجی ورودی و خروجی بین استان بوشهر و خوزستان از سرگرفته شد/ برخورد با خلبان اهانت کننده به پزشک بوشهری در دستور کار استاندار
استاندار بوشهر گفت: با توجه به خیز دوباره کرونا در استان خوزستان، کنترل و تب سنجی ورودی و خروجی دیلم با همکاری هلال احمر و نیروی انتظامی انجام شود و مردم شمال استان هم از ترددهای غیرضروری به استان خوزستان جلوگیری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: اقدام شرکت هوایی در مورد برخورد با یکی از پزشکان بوشهر در مسیر پروازی تهران به بوشهر، دستور پیگیری این موضوع را به بازرسی استانداری دادم و اینگونه رفتارها نه تنها با کادر درمان بلکه با هیچ شهروندی مناسب نیست.

استاندار در مورد وضعیت بازگشایی مدارس در استان، اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد ملی از روز شنبه مدارس باز هستند، اما حضور دانش آموزان اختیاری بوده و اجباری نیست. در این زمینه خانواده ها دغدغه ای نداشته باشند.

گراوند افزود: تا ۴۸ ساعت آینده بودجه موجود در حساب بانکی مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی و اتاق بازرگانی به حساب دانشگاه علوم پزشکی برای تکمیل بیمارستان شهدای هسته ای واریز شود.

وی بیان کرد: با توجه به نیاز استان به آزمایشگاه های تشخیص کرونا، ایجاد این آزمایشگاه در جنوب استان انجام خواهد شد ضمن اینکه راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در دشتستان هم ضروری است.

 

انتهای پیام//

https://www.dana.ir/1608297
ارسال نظر
نظرات