شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:38 منتشر شده در مورخ: 1399/02/22 شناسه خبر: 1608419
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:

برنامه روز قدس به صورت ویژه در زنجان برگزار می‌شود

برنامه روز قدس به صورت ویژه در زنجان برگزار می‌شود
حجت‌الاسلام ناصر، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: برنامه روز قدس به صورت زنجیره انسانی و رژه موتور سواری در زنجان با هماهنگی‌های انجام شده، برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علی ناصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: برنامه‌های روز قدس به صورت ویژه در استان زنجان برگزار می‌شود و برنامه‌ریزی لازم در این زمینه انجام شده است.

وی با بیان اینکه سه برنامه روز قدس قطعی شده است، افزود: قرار است این برنامه‌ها به صورت به صورت میدانی برگزار شود.
 
این مسئول گفت: در استان‌های مختلف این برنامه‌ها در قالب راهپیمایی خودرویی، موتوری و زنجیره انسانی برگزار می‌شود که در استان زنجان راهپیمایی خودرویی برگزار نمی‌شود.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: سایر برنامه‌های روز قدس به صورت مجازی برگزار می شود که برنامه‌های خوبی در این زمینه پیش‌بینی شده است.
 
حجت‌الاسلام ناصر بیان داشت: با توجه به اهمیت روز قدس، افزود: روز قدس از اهمیت ویژه‌ای در جهان اسلام برخوردار بوده و ضروری است برنامه‌های این روز به صورت ویژه برگزار شود.
 
وی یادآور شد: تدبیر بلند امام خمینی (ره) موجب شد تا امروز مسئله فلسطین به مسئله‌ای بین‌المللی تبدیل شده و آزاد سازی آن امید جهانیان باشد.
 
این مسئول گفت: دفاع از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف از سیطره استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیست برگزاری برنامه‌های این روز را بیشتر نمایان می‌کند.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: مردم ایران به منظور زنده نگه داشتن روز فلسطین هر ساله در آخرین جمعه ماه رمضان با برگزاری برنامه‌های مختلف این روز را گرامی می‌دارند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1608419
ارسال نظر
نظرات