شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:39 منتشر شده در مورخ: 1399/02/22 شناسه خبر: 1608471
به همت بسیج رسانه صورت می‌گیرد

توزیع کمک‌های مومنانه بین اصحاب رسانه کرمانشاه

توزیع کمک‌های مومنانه بین اصحاب رسانه کرمانشاه
رزمایش همدلی و مواسات به همت سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، رزمایش همدلی و مواسات به همت سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه ظهر امروز دوشنبه برگزار و کمک‌های مومنانه جمع‌آوری شده توسط این نهاد توزیع شد.

حسن موحد، مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در این مراسم ضمن تقدیر از خبرنگاران فعال استان که فعالیت شبانه روزی آنها در بحران شیوع این بیماری، باعث افزایش امید و اطلاعات پزشکی و بهداشتی مردم و همچنین کمک به مشارکت عمومی در مقابله با کرونا شده است، اظهار داشت: کشور ما با وجود اینکه سومین یا چهارمین کشور بود که به این ویروس دچار شد، اما توانست به خوبی با آن مقابله کند.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه افزود: در این شرایط مردم با روحیه‌ای که در دفاع مقدس در کشور حاکم بود به مقابله با این ویروس پرداختند.

وی با بیان اینکه ایران علی رغم تحریم‌ها، در مقابله با ویروس کرونا جلوتر از کشورهای غربی است، خاط نشان کرد: هدایت‌های حکیمانه رهبر انقلاب و همکاری و همدلی مردم ایران در این راستا بسیار مؤثر است.

موحد گفت: این تهدید با هدایت‌های رهبر انقلاب به یک همبستگی تبدیل شد و گوشه گوشه ایران تبدیل به سنگر دفاع از مدافعین سلامت شده است.

وی ادامه داد: امروز شاهدیم کارگاه‌های تولید ماسک و تجهیزات پزشکی و نیازهای بهداشتی مردم در جای جای کشور دایر شده و در این راه همه بسیج شده‌اند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه بیان داشت: تجلی این همدلی و کمک مومنانه که با بسیج همگانی شکل گرفت، یک فرمان جهادی است که در دنیا بی نظیر است.

موحد اظهار داشت: امروز کشور ما به مرحله‌ای رسیده که تجهیزات و کمک‌های بهداشتی را به سایر کشورها ارسال کند.

وی افزود: این رزمایش مومنانه در کنار سایر اقشار مشترک بین سازمان بسیج رسانه و مرکز افق آستان سیده فاطمه (س) انجام شد که در مرحله اول ۱۵۰ بسته معیشتی بین اصحاب رسانه توزیع می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1608471
ارسال نظر
نظرات