شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/23 شناسه خبر: 1608624
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خبر داد؛

خسارت 105میلیارد ریالی سیل به راه‌های مواصلاتی سبزوار

خسارت 105میلیارد ریالی سیل به راه‌های مواصلاتی سبزوار
حسن عابدی‌پور گفت: سیل ابتدای سال 105میلیارد ریال خسارات به راه‌های مواصلاتی سبزوار وارد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن عابدی پور در گفت‌وگو با صبح توس؛ با اشاره به سیل ابتدای سال در بخش‌هایی از سبزوار و روستاهای داورزن اظهار داشت: متأسفانه این سیل خسارت‌هایی به بخش‌های مختلف وارد کرد که ازجمله آن ایجاد خسارت در حوزه راهداری به مبلغ 105 میلیارد ریال است.

وی بابیان اینکه تخریب پل‌های برخی زیرگذرهای جاده‌ای و آسفالت راه‌های بین این دو شهرستان و روستاهای با وقوع این سیل رخ‌داده است تأکید کرد: برای تعمیر و مرمت این خسارت به تجهیزات و اعتبارات استانی نیز است.

عابدی پور ادامه داد: در حال حاضر تعمیر نگهداری و حفظ ابنیه راه‌ها و جاده‌های مواصلاتی شهرستان داورزن و سبزوار تحت مدیریت شهرستان سبزوار است و تجهیزات موجود پاسخگوی حجم کارها نیست.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده همچنین با اشاره به اینکه در خلال سیل در چند مقطع جاده سبزوار تهران مسدود شد تصریح کرد: هرچند که با تلاش همکاران راهداری این نقاط به‌سرعت بازگشایی و رفع خطر شد اما همچنان احتمال بروز خطر در مقاطع دیگر در این جاده پرترافیک وجود دارد.

وی همچنین طول زیاد راه‌های تحت پوشش اداره راه سبزوار و کمبود تجهیزات و اعتبارات دیگر مواردی است که سبب شده است برخی کاستی ها در حوزه راهداری بروز کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1608624
ارسال نظر
نظرات