شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1399/02/24 شناسه خبر: 1608911
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی:

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۴۳۶ نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۴۳۶ نفر رسید
جواد آقازاده گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به ۳ هزار و ۴۳۶ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  اروم نیوز، جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۶۸ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۲۲ اردیبهشت ماه به ۳هزار و ۴۳۶مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۲۲ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۵۵۳ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۸۶ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۱۴۵ مورد ، اشنویه ۴۲ مورد، بوکان ۲۴۴ مورد، پلدشت ۱۹ مورد، پیرانشهر ۶۷ مورد، تکاب ۱۱۹ مورد، چالدران ۱۴ مورد، چایپاره ۳۷مورد، خوی ۶۵۶ مورد، سردشت ۲۹ مورد، سلماس ۱۸۳ مورد، شاهین‌دژ  ۹۴  مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۴۷ مورد، مهاباد ۲۹۴مورد، میاندوآب ۳۳۱ مورد، نقده ۹۰ مورد گزارش شده است.

آقازاده هم چنین بر لزوم رعایت تمام موازین بهداشتی توسط مردم  و فاصله گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره ویروس کرونا تاکید کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1608911
ارسال نظر
نظرات