شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1399/02/24 شناسه خبر: 1608931
حجت‌الاسلام حسینی‌کیا:

«کمک مومنانه» نمایشی از اوج همدلی ایرانی‌ها بود

«کمک مومنانه» نمایشی از اوج همدلی ایرانی‌ها بود
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی طرح کمک‌های مومنانه را اوج همدلی ایرانی‌ها و متأسی از سیره اهل بیت(ع) برشمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: طرح کمک مومنانه که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده اقدامی الهی و سیره انبیاء، صلحا و بزرگان بوده که در آن به دستگیری از مستمندان و نیازمندان با حفظ عزت آنها می پردازند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: در واقع این طرح در راستای کمک به کرامت نیازمندان و اقدامی پسندیده و انسانی است.

وی با اشاره به  اینکه طرح کمک مومنانه سیره امیرالمومنین(ع) و پیامبر اکرم(ص) بوده است، گفت: این اقدام به تأسی از سیره اهل بیت(ع ) بوده و کاری بسیار پسندیده است.

حجت الاسلام حسینی کیا تصریح کرد: در این شرایط شیوع بیماری کرونا که بسیاری از افراد نیازمند کمک هستند، مردم با شرکت در طرح مومنانه به همنوعان خود کمک شایسته ای کردند تا آنها از این شرایط رهایی یابند.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید قدردان این کمک‌های مومنانه مردم و نیز گروه‌های جهادی که مجاهدانه پای کار آمده اند، باشیم.

وی گفت: این کمکها نشان می‌دهد که مردم در سختی ها پای کار هستند و کمک به هم نوعان خود و دستگیری از نیازمندان را فراموش نمی‌کنند.

حجت الاسلام حسینی کیا خاطرنشان کرد: دولت نیز رسالت دارد در این طرح شرکت کند تا اگر در جایی ظرفیت کمی وجود دارد آن را جبران کند و مردم در رفاه و آسایش کامل باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1608931
ارسال نظر
نظرات