شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1399/02/24 شناسه خبر: 1608952
دادستان کرمان خبر داد؛

دستگیری عامل حریق عمدی در کرمان/ ارثیه، عامل مرگ ۳ تن از اعضای یک خانواده

دستگیری عامل حریق عمدی در کرمان/ ارثیه، عامل مرگ ۳ تن از اعضای یک خانواده
دادخدا سالاری گفت: اختلافات مالی و دعوا بر سر ارثیه ۳ تن از اعضای یک خانواده را به کام مرگ کشاند، عامل حریق عمدی در کمتر از ۵ ساعت حین فرار دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، دادخدا سالاری دادستان کرمان شامگاه روز گذشته در جمع خبرنگاران ضمن تشریح خبر دستگیری عامل حریق عمدی در کرمان اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر آتش‌سوزی یک واحد مسکونی در کرمان پرونده این جنایت در دستور کار مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران دایره ویژه قتل پلیس آگاهی بر اساس شواهد موجود نسبت به شناسایی عامل یا عاملان حادثه اقدام کردند و در این راستا متهم شناسایی و برای دستگیری وی دستورات قضائی لازم صادر شد.

دادستان کرمان مطرح کرد: با هوشیاری و اقدامات تخصصی پلیس آگاهی متهم در کمتر از پنج ساعت حین فرار دستگیر شد.

سالاری با بیان اینکه متهم از اقوام این خانواده است، ادامه داد: متأسفانه متهم برادرزاده خانواده است که به دلیل بی‌اطلاعی و خشمی آنی اقدام به آتش زدن منزل عمه خود کرده است.

وی ابراز کرد: هدف متهم از این اقدام مجرمانه اختلاف خانوادگی مربوط به حوزه‌های مالی و ارث عنوان شده است.

دادستان کرمان عنوان کرد: پس از تفهیم اتهام به متهم وی با قرار بازداشت شده و تا کامل شدن تحقیقات در بازداشت به سر می‌برد، در این حادثه سه نفر جان باختند و یک نفر به شدت مجروح شده است.

سالاری در پایان خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با جرائم خشن، حفظ و صیانت از امنیت مردم اقدامات مجموعه قضائی و انتظامی شبانه‌روری ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1608952
ارسال نظر
نظرات