شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:07 منتشر شده در مورخ: 1399/02/24 شناسه خبر: 1609025
چرخش 180 درجه‌ای موضع فلاحت‌پیشه!

مخالف سرسخت "شفافیت آرا" مدافع شفافیت شد/ انتقاد فلاحت‌پیشه به تعدد جلسات غیرعلنی مجلس

مخالف سرسخت "شفافیت آرا" مدافع شفافیت شد/ انتقاد فلاحت‌پیشه به تعدد جلسات غیرعلنی مجلس
نماینده اسلام آباد غرب در مجلس، که از مخالفان سرسخت طرح شفافیت آرای نمایندگان بود، در تغییر موضعی 180 درجه‌ای از تعدد جلسات غیرعلنی مجلس و عدم انتشار محتوای جلسات انتقاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز حشمت‌الله فلاح‌پیشه، نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از عدم ارائه فایل‌های تصویری و صوتی اظهارات نمایندگان در جلسات غیرعلنی انتقاد و ابراز امیدواری کرد که در این باره به وظایف قانونی عمل شود.

این نماینده پرحاشیه مجلس دهم با انتقاد از عملکرد هیات رئیسه در برگزاری جلسات غیر علنی مجلس در طول ۴ سال گذشته گفت که تعدد جلسات غیر علنی بزرگترین ظلم به مجلس دهم بوده است.

در بخشی از نامه او آمده است که متاسفانه بسیاری از رویدادها و تصمیمات موثر چهار سال گذشته در جلسات غیر علنی مطرح شده که عدم اطلاع مردم از آن در ارزیابی‌های منفی عملکرد مجلس دهم و نمایندگان اثر داشته است. در این شرایط قرار است تا چه زمانی طبقه بندی محرمانه خودساخته این جلسات ادامه داشته باشد.

این اظهارات آقای نماینده که می‌خواهد مردم در جریان مسائل مجلس باشند در حالی است که وی از مخالفان سرسخت شفاف‌سازی آرای نمایندگان مجلس است که حاضر نشده مردم در جریان آرای وکلای خود در تصمیم‌گیری‌های حساس باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609025
ارسال نظر
نظرات