شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:07 منتشر شده در مورخ: 1399/02/24 شناسه خبر: 1609027
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری:

پلمپ و کسر سهمیه واحدهای نانوایی که بهداشت را رعایت نکنند

پلمپ و کسر سهمیه واحدهای نانوایی که بهداشت را رعایت نکنند
رضا قاسم زاده گفت: در صورت عدم رعایت بهداشت توسط نانوایی‌ها و کیفیت نامطلوب پخت نان در چارچوب قانون واحدهای متخلف پلمپ و کسر سهمیه خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح فاروج، رضا قاسم زاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در جلسه کارگروه آرد، نان شهرستان فاروج اظهار داشت: باتوجه به این که بهداشت اولویت اول در صنف نانوایی‌ها است، مقرر شد بازرسی های دوره‌ای که در سطح شهرستان با حضور شبکه بهداشت، صنعت و معدن، اتحادیه و بازرسان شرکت غله بصورت ویژه انجام شود.

وی افزود: در این بازرسی ها بناست تا هم بررسی سهمیه و هم بررسی کیفیت نان و مقدار سهمیه بندی که به تناسب جمعیت در نظر گرفته شده و کیفیت پخت نان مورد بررسی و بازرسی قرارگیرد.

قاسم زاده اظهار داشت: در صورتی که هر واحد نانوایی اصول بهداشتی را رعایت نکند و یا از کیفیت نان مناسبی برخوردار نباشد، برابر ضوابطی که در کارگروه تصویب شده مشمول پلمپ و کسر سهمیه خواهند شد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همچنین در بحث سهمیه نیز با توجه به بازدید دوره ایگفت: نظر به کیفیت و رعایت بهداشت سهمیه نانوایی ها قابل تغییر و تجدید نظراست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609027
ارسال نظر
نظرات