شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1399/02/24 شناسه خبر: 1609100
قهرمان جودوی جوانان آسیا عنوان کرد؛

نقش پررنگ حمایت‌های معنوی در رزمایش مواسات/ ورزشکاران با حضور خود در رزمایش فضای همدلی را ایجاد می‌کنند

نقش پررنگ حمایت‌های معنوی در رزمایش مواسات/ ورزشکاران با حضور خود در رزمایش فضای همدلی را ایجاد می‌کنند
حامد رشیدی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مردم بعد از بحران کرونا از لحاظ مالی آسیب دیدند، گفت: اجرای رزمایش مواسات علاوه بر حمایت های مالی، حمایت های معنوی زیادی به همراه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حامد رشیدی، عضو تیم ملی جودو و کوراش کشور و قهرمان جوانان جودوی آسیا در گفتگو با خبرنگار عصراترک در رابطه با شور همدلی که در ماه مبارک رمضان ایجاد شده است، اظهار داشت: برگزاری رزمایش کمک مومنانه و مواسات طبق تاکیدات مقام معظم رهبری، با هدف کمک به مردم محروم قطعا علاوه بر حمایت های مادی، باعث ایجاد حمایت های معنوی و همدلی در بین مردم خواهد شد.

وی ادامه داد: از ابتدای آغاز این رزمایش ها ، مجموعه بسیج ورزشکاران استان نیز با همراهی ورزشکاران اقدام به تهیه و توزیع بسته های غذایی بین خانواده ها کرده است.

رشیدی با اشاره به اینکه علاوه بر خانواده های محرومین، خانواده های دیگری بعد از شیوع کرونا در کشور و استان از لحاظ اقتصادی دچار مشکل شدند، افزود: با توجه به اینکه مردم به ورزشکاران اعتماد دارند، قطعا حضور ورزشکاران در کنار سایر اقشاری که سعی دارند بخشی از مشکلات مردم را رفع کنند، می توانند مرحمی بر سختی هایشان باشد.

این عضو تیم ملی جودو و کوراش کشور با اعلام حمایت از رزمایش مواسات خاطرنشان کرد: انشالله با این همدلی که در استان جریان دارد، بتوان بخشی از نیازهای مادی مردم در ماه مبارک رمضان را رفع کرد تا در این ماه دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/ رحمانی

https://www.dana.ir/1609100
ارسال نظر
نظرات